Polyester The Saint "POP" - darmowy album

dodano: 2013-06-02 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Nie wiem jak Wy, ale ja w pogodę powyżej 20 stopni rzadko słucham czegoś co nie jest leniwą, pulsującą Kalifornią. Taka jest też nasza dzisiejsza propozycja, na którą trafiłem przypadkiem, przeczytałem opis, sprawdziłem... i puszczam dalej.

Tak, ten gość naprawdę nazywa się "Święty Polyester" i na okładce wystrojony jest w bliżej niezidentyfikowane wdzianko. Jest też raperem i producentem, który na swoim najnowszym darmowym albumie "POP" (tak, Popkiller nie powinien o tym pisać - a skrót rozwija się "Passion, Obsession, Profession") zaprosił do pomocy takich gości jak Freddie Gibbs, Bad Lucc, LE$ czy Mann a na bitach wspierają go Cardo (jeden z największych asów stojących za mixtape'ami Taylor Gangu) czy Trackademicks. Powinno gwarantować to leniwą, upaloną, rozlewającą się po głośnikach stylistykę oddającą skwar spod kalifornijskich palm - i tak rzeczywiście jest. Tak więc no... sprawdzajcie polyestrowego świętoszka. Odsłuch całości poniżej.

pytajnikassa
Popkillerze czy mógłbym wiedzieć w jaki sposób wstawiacie muzykę z soundcloud na stronę, że wygląda jak ten odtwarzacz, a nie link ? :)
Mateusz Natali

Przy każdym odsłuchu na soundcloudzie masz z lewej strony 'share' i tam trzeba wybrać zagnieżdżenie okienka:)

shaq
Jeżeli darmowy album to jak go pobrać za free jak tylko na iTunes jest za ileś tam baksów?
ZZZ

Coś o nowym albumie Polyestra będzie? Wyszedł na początku miesiąca, przed premierą wypuścił 1 kawałek, a po premierze dał cały do odsłuchu (soundcloud).

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>