XXL Freshman Class 2013 - wyciek okładki, znamy finalny skład!

XXL napisał na swojej stronie, że w ciągu najbliższych dni ujawni okładkę i skład tegorocznej edycji Freshmanów, ale jak widać najprawdopodobniej nie dopilnowali wszystkiego i na linii XXL-raperzy zaszło nieporozumienie. Dizzy Wright wrzucił bowiem na swoje FB cover, gdzie dobrze widzimy kto znajdzie się w tegorocznej edycji! Przypomnijmy, że poprzednia zgromadziła takie postaci jak Machine Gun Kelly, Macklemore, Hopsin, Kid Ink, Iggy Azalea, Future, Danny Brown, French Montana, Don Trip i Roscoe Dash. Kto znalazł się najprawdopodobniej w składzie na 2013?

Jak widzimy jest tu 10-tka a 11-tym Freshmanem jest kontrowersyjny ulicznik Chief Keef. Przypuszczamy, że powodem może być fakt niedawno zakończonej odsiadki, przez którą nie mógł przyjechać na plan całej akcji. Jak oceniacie ten skład? Mi samemu brakuje tu kilku osób - przede wszystkim Rockie Fresha czy Snow Tha Product.

Z tej okazji przypominamy też nasz wywiad, który przeprowadziliśmy w wakacje na Splashu z młodziutkim, urodzonym w 1995 roku Joeyem Bada$$em:

Joey Bada$$ - jedyny polski wywiad / interview (Splash Festival 2012) [Popkiller.pl]

Tagi: 

reklama
Toxyczny
Ekipa przednia, ale faktycznie Snowie mogła się dostać, tak samo jak AstroBoy
p
bada$$a, bronsona, Q i ab-soula mogloby nie byc bo sa juz w miare wypromowani a na pewno jest wiele kotow o ktorych nikt nie slyszal
J-Kay
A Emilio znowu się nie dostał. Propsuję, że tak jak w 2012 pojawiła się reprezentantka płci pięknej.
Anonimus Condomus
Lepszy sklad niz byl rok temu moim skromnym zdaniem tylko na chuj tam Trinidad, wyjebac go, wziac Snow i po klopocie. Logic, Kirko Bangz, Angel Haze - nic mi te ksywy nie mowia, wiec sie nie wypowiem. Brakuje mi tu jeszcze np Nitty Scott, MC, Astro, Stevie Stone'a (choc nie wiem ile ten gosc ma lat).
Bronson Psychofan.
Dobrze że Bronson jest.
Zzajawkowicz
Ogólnie dobry skład, tylko nie zasłużenie Chief Keef, Trinidad James który z tego co wiem wydał tylko jeden mixtape no i Kirko Bangz mi nie podszedł.
Baggus
1. Schoolboy Q 2. Joey Bada$$ 3. Ab-Soul
Mateusz Natali

Co do stwierdzeń o "w miarę wypromowaniu" to przypominam, że rok temu Macklemore też był w miarę wypromowany i miał parę milionów na "Wings". Nie nadążam ile ma teraz na "Thrift Shop" ;) Bronsona można w sumie uznać za odpowiednik w pewnym sensie, choć potencjału do wystrzelenia aż tak raczej nie ma. Generalnie we Freshmanach raczej nigdy nie ma osób o których nikt nie słyszał, jakiś poziom rozpoznawalności zawsze muszą mieć.

szellix
Show brakuje bardzo, Emilio Rojas też mógł się dostać..
FV
Dizzy Wright spox, powinien być jeszcze Swizzz, ale pewnie nie chcieli dwóch typów z tej ekipy, tymbardzeij, że ostatnio był Hopsin.
rags
Nie ma Rittza. :(
ukoms
szkoda, że Russ'a tak ciężko wypromować, polecam kto nie słyszał
...
Przede wszystkim zabrakło Rittza. Z tych co wybrali najlepszy Trinidad James i Bronson
@FV
A rok temu był Kendrik a bodajże dwa lata temu Jay Rock. Czyli na dzisiejszy rok mamy całą ekipe Black Hippy więc to że Swizza niema to raczej nie z powodu Hopsina :)
takbylo
Czytelnicy XXL zapytali zatem: to może weźmiemy kogoś za talentem na to 11ste miejsce XV, Webby'ego czy Snow Ta Product? - Nie. Chief Keef musi być na okładce.
Sosa
no i gitara ze jest Chief Keef od 2012 bangery z "Finally Rich" nie schodza z glosnika widac ze polaczki spieta dupa jeszcze.
alcmdz
koldi karle , uciekaj do Małkini z powrotem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>