Warto Czekać: Ghostface Killah "Twelve Reasons To Die"

Ten projekt miał ujrzeć światło dzienne jeszcze w zeszłym roku, ale najpierw trafił się nieoczekiwany poślizg z materiałem, a potem Ghostface i Adrian Younge (autor muzyki) postanowili wstrzymać premierę, żeby nie dublować zainteresowania soundtrackiem RZA'y. Ostatecznie materiał zapowiedziano na 16 kwietnia, a RZA będzie jego producentem wykonawczym.

W Walentynki światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z materiału zatytułowany "The Rise Of The Ghostface Killah", który dla starych fanów brzmienia Wu będzie jak kojący opatrunek na rozdrapane nieudanymi eksperymentami rany.


Dziesiąty solowy materiał Ghosta ma być kolejną projekcją postaci Tony'ego Starksa. Intrygująco prezentuje się napis na okładce głoszący: "A brutal tale of gangsters, betrayal and one vengeful soul hunting the 12 most powerful crime lords in the world". Co ciekawe materiał ma być wydany w wyjątkowego oprawie graficznej, a dodatkiem ma być rozbudowany komiks przygotowany specjalnie na tę okazję. Płyta ukaże się zarówno na CD jak i w limitowanych edycjach na wosku i kasecie, a zainteresowani dostaną również instrumentale. Pod spodem znajdziecie singiel, który robi apetyt na coś naprawdę ważnego w dyskografii rapera ze Staten Island.

 

Jołson
Oczywiście zero szans na dystrybucje w Polsce???Czy sklep popkillera znowu miło nas zaskoczy?:)
Anonimus Condomus
o kurwa, rozpierdol. Szykujcie dupy na ostra jazde bez trzymanki, na 16 kwietnia, bo Ghost niezle przetyra wam odbyty. Jeden z najlepszych mcs jacy kiedykolwiek dotkneli majka. Oby reszta plyty trzymala taki klimat jak ten singiel, bo jest wykurwisty w chuj, choc track juz przelecial 5 minut temu, to jajca dalej dudnia mi w jego rytm.
bugi
Ghost ma zajebiście chropowaty i klimatyczny głos. Najlepszy w Wu-Tangu nie jest w ogóle ciężko stwierdzić czy Deck, RZA czy Ghost.
Smokin'
@bugi, masz rację bo GZA jest najlepszy chociaż ostatnio mu flow troche spadło
jar3ck
The Airplane Boys wydali nowy album :)
Anonim
Wreszcie piszecie o czymś dobrym z nowości:)Może by tak częściej panowie?
todd
Ghost nowojorska żywa legenda. Kto jak kto ale on nigdy nie nawala!
kurtis
Ale klimacik, będzie warto na to czekać

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>