The Returners - nowy winylowy maxi-singiel

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-11 11:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Nowy winylowy maxi-singiel duetu The Returners ukaże się już 24 stycznia nakładem Prosto Label. Tytuł krążka to „Ready for war” / What’s going on?”

Po kilku latach produkowania głównie dla rodzimych artystów (takich jak Diox, Eldo, HIFI Banda, Pezet & Małolat czy Gruby Mielzky) Little i DJ Chwiał wracają do swoich korzeni i prezentują dwa nowe numery z raperami zza oceanu.

Pierwszy to „Ready For War”, w którym udzielili się członkowie filadelfijskiej super-grupy Army Of The Pharaohs: King Magnetic, Reef The Lost Cauze, Crypt The Warchild & Planetary (Outerspace). Drugie z nagrań „What's Going On?” przynosi z kolei gościnne popisy dwóch raperów kojarzonych z nowojorską wytwórnią Duck Down: Torae oraz Ruste Juxx.

Brzmieniowo jest to boom-bap na najwyższym poziomie – mocne bębny, szybkie tempo, zwrotki pełne energii, mnóstwo skreczy – jednym słowem esencja stylu The Returners. Little i Chwiał przyznają, że jest to jedna z najlepszych produkcji w ich niemałym już przecież dorobku. Płyta zawierać będzie dodatkowo wersje instrumentalne i acapelle obydwu utworów. Fani ekskluzywnych wydawnictw nie będą mogli czuć się zawiedzeni – całość ukaże się na kolorowym winylu.

Singiel ten jest kontynuacją serii winylowych „dwunastek” The Returners wydanych przez Asfalt Records. Do bitów wyprodukowanych przez duet rapowali wcześniej m.in.: Skyzoo, Emilio Rojas, El Da Sensei, Rasco, Reef The Lost Cauze, Doujah Raze czy Supastiton. Winyl można już zamawiać jako preorder w sklepie Prosto.pl pod tym linkiem."

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>