Exile "Cassette" - sprawdź mixtape

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-06 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Przyznam bez bicia, że przy moim pierwszym kontakcie z Exilem troszkę zbyt pochopnie wyciągnąłem wnioski, sugerując, że jedzie na patentach Madliba. Z drugiej strony na jego producenckim albumie "Dirty Science" faktycznie naleciałości Otisa Jacksona były słyszalne dużo bardziej niż w późniejszych etapach kariery tego przesympatycznego producenta. Przy okazji prezentowania nowego mixtape'u chciałem go już wychwalać za pracowitość (przecież ledwie kilka tygodni minęło od premiery mixtape'u Dag Savage), ale w tym wypadku chodzi o coś innego.

"Cassete" to materiał z lat 1996(!)-2009, który Exile rejestrował na swoim czterościeżkowym kasetowym kombajnie rapowym. Znajdziemy tutaj nie tylko wersje demo znanych już kawałków z Blu czy Aloe Blacc'iem, ale też solowe numery, które miały znaleźć się na "4TRK MIND" czy kompletnie zapomniane i nigdy nie publikowane perełki.

Wszystkie tracki zostały oczywiście wyprodukowane przez Exile'a, a jedynym wyjątkiem jest współprodukowany przez Kan Kicka "Like That". Pod spodem znajdziecie cover w dużym rozmiarze, oficjalną tracklistę oraz link pod którym możecie legalnie pobrać materiał prosto ze strony kalifornijskiego producenta.

Pobierz Cassette

 

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>