Raekwon "Lost Jewlry EP" - zapowiedź

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-05 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Sporo mówiło się o tym, że po sporym sukcesie "Only Built 4 Cuban Linx Pt. II", że Raekwon weźmie się do roboty, aby ze swojej sztandarowej serii uczynić trylogię. Sam zainteresowany nigdy temu nie zaprzeczał, a ostatnio nawet potwierdził mówiąc, że "trójka" prawdopodobnie ukaże się w 2014 roku. Żeby jednak nie martwić fanów Wu-Gambino wśród naszych czytelników, dodajmy od razu, że na przyszły rok zapowiedział nową epkę zatytułowany "Lost Jewlry".

Tytuł można interpretować na różne sposoby, a sam Rae póki co, wiele więcej o projekcie nam nie powiedział. Nie wiadomo kto zajmie się produkcją, ani kto pojawi się gościnnie. Nie wiadomo nawet w której części 2013 spodziewać się premiery. Uprzedzając wasze pytania - pisownia "jewlry" została użyta przez samego Rae, na jego Twitterze. Pojawiły się też dwa różne przypuszczania co może oznaczać "zagubiona biżuteria" - jedni twierdzą, że będzie to projekt przedstawiający wcześniej niepublikowane numery Rae z sesji do jego wcześniejszych projektów. Inni sugerują, że może to być nawiązanie do wypowiedzi członka Wu, na temat powrotu jego macierzystej ekipy z nowym albumem (CZYTAJ TU). Póki co The Chef nie potwierdził ani jednego, ani drugiego.

 

ligo
Rae pewnie brakuje floty i atakuje nowym ep, to łatwiejsze niż trasa koncertowa w europie czy azji.
Rae's fan
Wiadomo, że czekam :) Rae wiadomo klasyka i wypada wszystko sprawdzić tym bardziej, że może to być naprawdę dobra Ep-ka. @ligo, you ain't shit nigga

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>