DJ Jazzy Jeff "Life Colors" - sprawdź mixtape

Każdemu czasem zdarza się, że nie ma specjalnie pomysłu na to co można teraz przesłuchać. Wtedy ma się ludzi, którzy zawsze zwrócą uwagę na coś co przegapiłeś albo powinieneś nadrobić. Niekoniecznie takich ludzi musicie znać osobiście, może być tak, że wystarczy to, że szanujecie ich gust muzyczny. DJ Jazzy Jeff ma z pewnością nie tylko nieprzeciętną wiedzę o muzyce, ale również pokaźną płytotekę do wykorzystania.

W porozumieniu z Complexem i LRG, dawny partner Fresh Pince'a przygotował godzinny mixtape, który zabierze was w bardzo karkołomną, ale interesującą podróż po muzyce prezentowanej oczami legendy.

"Life Colors" pokazuje nie tylko różne kolory życia, ale przede wszystkim muzyki. Przekrój jest olbrzymi, zarówno gatunkowy jak i czasowy. Mamy tutaj nowości i starocie, mamy rap i brzmienia kojarzące się z Karaibami, mamy Amy Winehouse, J. Cole'a i starego LL Cool J'a obok siebie. Dzieje się mnóstwo, ale ten mixtape przede wszystkim otwiera oczy na to jak różnorodna jest muzyka i w jak różnych jej rejonach można znaleźć coś wyjątkowego. Do tego wszystko złożone rękami Jeffa. Chyba nie muszę was bardziej zachęcać?

 

kurtis
Dobry mix, fajnie jest coś takiego odpalić
jon
zajebiste
damianoski
jak sie nazywa kawalek z 11:30

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>