Arrested Development "Standing At The Crossroads" - darmowy album

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-08-22 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)
Arrested Development to zespół, który na scenie obecny jest już od 20 lat i właśnie z tej okazji Speech i spółka postanowili podarować fanom darmowy album "Standing At The Crossroads".

Wydawnictwo składa się z 13 nowych, oryginalnych utworów, wśród których znajdziemy m.in. wcześniejsze single "Living" i  "I'm a Fight Back Right Now". Jeśli byliście w lipcu na wspaniałym koncercie AD w Lublinie to wiecie czego się spodziewać.

Album powstał w większości podczas tras koncertowych, które zespół odbył w Australii, Nowej Zelandii, Bali i Malezji. Utwory, które tu znajdziemy, przywołują na myśl lata 90. i wczesne dokonania AD. Jednocześnie dostajemy kawałki brzmiące surowo, old-schoolowo, jak i bardziej nowoczesne numery, czy też wpływy funku, muzyki indyjskiej bądź reggae.

Niestety nie udostępniono w internecie odsłuchu całego albumu, więc podobnie jak przed laty, aby móc odsłuchać, trzeba go nabyć. Jedyną różnicą jest fakt, iż tym razem nie musicie nic płacić, wystarczy podać adres email i dostajecie mail zwrotny z linkiem do ściągnięcia płyty z oficjalnej strony zespołu. Proste? To na co jeszcze czekacie? Aha, zastanawiacie się czy warto? Oj warto!

PS. Już niedługo videowywiad z liderem Arrested Development, Speechem, nakręcony po koncercie w Lublinie w lipcu tego roku.


Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>