Video Dnia: Tabasko "Dzieci Kwiaty"

dodano: 2012-07-14 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 15)


Tabasko "Dzieci Kwiaty" (2012)

Dlaczego: Jakkolwiek skrajnych opinii nie zbierałaby "Ostatnia Szansa Tego Rapu", tak chyba nikt nie zaprzeczy, że O.S.T.R. i spółka na żywo za każdym razem prezentują niepowtarzalny klimat i niesamowitą energię sceniczną. Koncertowy wideoklip zmontowany pod jeden z najlepszych utworów z płyty zawiera cząstkę tego, czego możemy doświadczyć na koncertach Adama i całego składu Tabasko.


jj
nie nagrywa solówek to dobrze
Anonim
pierwsze 2 koncerty ostrego są fajne potem wszystko robi się wtórne te freestajle , gadka o rodzinie, o hip hopie i live band ,dlatego w tym roku odpuszczam na kempie ten koncert ;) jak ktoś nie był na ostrym polecam jak był to nie warto iść po raz kolejny
Anonim
ostry to jest wtorny od jakiś 3 płyt (wyłączając TDD) także trudno żeby jego koncerty takie nie były a resztę tych wacków przemilcze
tester.kutno.pl
Mega klimatyczny utwór (przede wszystkim zwrota Kochana), klip w miarę fajny, płyta średnia. Czekam na solo Ostrego.
Sam to nazwij
bigggg Moim zdaniem O.S.T.Remu chodzi wyłącznie o to, żeby cały czas przekazywać te wartości. Coś w stylu nauczyciela w szkole, który np. przez trzy lata powtarza to samo, żeby utkwiło to w pamięci ;)
Wojtek
Z tym Ostrym to prawda, że wpadł w taką koncertową rutynę, ale on stosuje ten ograny schemat kiedy gra koncerty w Polsce. Kiedy gra na Kempie robi to w wyjątkowy sposób. Zawsze zrobi coś czego nie robi na kolejnym z rzędu koncercie w Polsce. Np. w 2008 na Kempie zaczął grać na skrzypcach i robić bit razem z perkusistą, a przy kawałku ,,Dla tych kilku rzeczy" wyszedł na scenę Kaze, który fristajlował po zwrotkach Ostego. W 2010 może trochę mniej się postarał, ale i tak były ciekawe niespodzianki np. DJ Haem grający na perkusji.
JOOOL
POWIEM SZCZERZE KIEDYS SIE NIM JARALEM ZA DZIECIAKA. .ALE TERAZ JUZ RZYGAM TYM BEZZEBNYM SKRZYPKIEM I WOGOLE TERAZ MYSLE SOBIE CO ON WOGOLE TAM PIERDOLIL?? JAKI TO BYL PRZEKAZ? ON UCZY MALOLATOW PALIC TRAWKE I ZAMYKAC SIE NA INNE RZECZY. "LEPIEJ KLEP BIEDE BO WTEDY SIE NIE SPRZEDAJESZ" TAK ROZUMIEJA TO MALOLACI I POZNIEJ ZAMIAST PARCOWAC TO CHODZA NA DZIESIONY. AHA I JESZCZE POJECHAL PO SNOOPIE OSTATNIO W KAWALKU, NO WYJEBAL BYM MU W PYSK Z CHECIA
Shakur
JOOL - ogarnij kolo, to Zorak nawijał o Snoopie. Co do Ostrego - przerwa ze dwa, trzy lata, między czasie może producencka i mogłoby być naprawdę dobrze...oczywiście bez koleżków tylko jakieś porządne featy. Tymczasem poczekam i Tabasko wrzucam dla bitów.
what
Co do koncertów: ok, jest energia, ale wieczne gadanie o rodzinie, o mamie, itd. w końcu robi się nudne. Klip: fajnie pokazuje tą "piękność" numeru. Koncerty, ich życie- bomba. Kochan- prosty gość. Nie ma skillsów bombowych ale jest ziomkiem Ostrego i tu naprawdę można przymknąć oko na umiejętności.
bekson
@what "Kochan- prosty gość. Nie ma skillsów bombowych ale jest ziomkiem Ostrego i tu naprawdę można przymknąć oko na umiejętności." O KURWA ZIOMEK DOJEBAŁEŚ DO PIECA JAK CHADA NORMALNIE! CO MNIE OBCHODZI KTO JEST CZYIM KOLEGĄ CO? BĘDZIESZ JARAŁ SIĘ KAŻDYM KTO SIĘ OTRZE O OSTREGO? OSTRY ZRÓB 3 LATA PRZERWY I SKOŃCZ PIERDOLIĆ O NIE SPRZEDANIU SIĘ I JEBANIU KOMERCJI BO tO JUŻ NIE JEST KURWA ŚMIESZNE JAK NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY RAPER W POLSCE PIERDOLI NA KODEXIE IIII "NIEZNANA NAM KOMERCJA". A TEN KOMENTARZ ZE SZKOŁA POKAZUJE NAM KTO TERAZ SŁUCHA OSTREGO
what
Zajawka, człowieku. Chcą to robić- robią. Jeśli tego nie doceniasz to dalej słuchaj tego, czym się jarasz. Proste, nie? Ważne jest to, że sam Kochan to zauważa i przyznaje.
bekson
@what przesłuchałem go i na pewno do tego nie wrócę, ale w mojej wypowiedzi nie chodziło o to że jest chujowy tylko o to że twierdzisz że jest zajebisty bo jest kumplem KSYWKI O.S.T.R.
gimbus
szkoła propsuje
what
Nie napisałem że jest zajebisty bo jest ziomkiem Ostrego. Jest jego kumplem i jaram się tym, że po tylu latach wziął swojego ziomka (pomimo tego że jest wackiem) i nagrali wspólny krążek
Sam to nazwij
On mówi o swojej żonie, synu oraz mamie, ponieważ to są wartości, których nikt z NAS się nie wyprze. A co do zioła, daję przykład (...) powiedzmy, że jestem raperem i powiedziałem: - Trzeba palić zioło, bo przez to będziesz miał bardziej przepalony głos. I co, posłuchasz mnie? czy raczej weźmiesz sobie to do swojej głowy i powiesz sam czy tego chcesz, czy nie. Proste. A co do komercji, według mnie są dwa rodzaje komercji: 1. Raper/Artysta w TVN grający policjanta, gosposię czy szofera. 2. Raper/Artysta żyjący z własnej pasji i rozwijający się, tutaj przytoczę wers Te-Trisa: "Pieniądze za moją pasję nie ubrudzą mi rąk". Pozdrowienia dla kumatych.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>