Frank Ocean "channel ORANGE" - odsłuchaj za darmo

kategorie: News, Soul
dodano: 2012-07-13 14:00 przez: Dominik Maj (komentarze: 4)
Po entuzjastycznym przyjęciu zeszłorocznej "nostalgia, ULTRA." i kilku numerach wypuszczonych w sieci, członek Odd Future dosyć nieoczekiwanie udostępnił do odsłuchu nowy materiał.

Płyta zatytułowana jest "channel ORANGE", a pierwszym promującym ją singlem będzie prawdopodobnie "Pink Matter" z gościnnym udziałem Andre 3000. Link do odsłuchu w rozwinięciu.

Płyta na razie jest dostępna do odsłuchu (odtwarzacz wbudowany poniżej) oraz przez iTunes, a w sklepach pojawić się ma już 17.05. Odsłuch można też znaleźć na oficjalnym mikroblogu Franka na platformie tumblr.Jeśli chcecie odsłuchać tylko single, oto one:
"Pink Matter" (ft. Andre 3000)


"Golden Girl" (ft. Tyler, The Creator)Przy okazji, jeśli lubicie takie miękkie, spokojne granie, warto sprawdzić cover otwierającego nową płytę "Thinking Bout You" zrobiony przez polski zespół Twilite, który potraktował temat jeszcze delikatniej niż Ocean:Tagi: 

reklama
Gawi
Jak to pierwszym singlem będzie Pink Matter ? A co z Pyramids i Thinking About You, które już dawno słyszelismy?
RJ
Mistrz
DMaj
@Gawi Jasne, chodziło o pierwszy nowy numer, "Pink Matter" ukazał się tuż przed opublikowaniem całości i był wypuszczony razem z własną grafiką okładkową.
Gawi
@DMaj Pyramids też ukazał się z własną grafiką okładkową.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>