Pyskaty "Pasja" - premiera tydzień później

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2012-06-21 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
Oto informacja, którą do słuchaczy wystosował Aptaun:

"Niestety, pomimo naszych wcześniejszych zapowiedzi dotyczących daty premiery drugiego solowego albumu Pyskatego pt. "Pasja", która miała przypaść na dzień 22.06.2012r - nie mamy dobrych informacji, albowiem sklepowa data premiery musiała zostać przesunięta na dzień 29.06.2012r..
Z uwagi na fakt, iż projekt graficzny frontu okładki autorstwa Grzegorza "Forina" Piwnickiego, jak na standardy rodzimej sceny, okazał się na tyle kreatywny i nowatorski, niemożliwym stało się jego wykonanie w zwyczajowo przyjętym czasie przewidzianym na wykonanie tego typu zlecenia.

Aptaun Records (nie chcąc szukać winnych zaistniałej sytuacji) w pełni poczuwa się do odpowiedzialności za przesunięcie premiery albumu "Pasja", gdyż nie chce rezygnować z najwyższej jakości wydania albumu.

Jednocześnie bardzo przepraszamy wszystkich tych, którzy z niecierpliwością czekają na nowy krążek Pyskatego, zapewniając że wszelkie zamówienia preorder'owe złożone w naszym Aptaun Sklepie będą realizowane oczywiście zgodnie z obietnicami w pierwszej kolejności, albowiem ich wysyłka zaplanowana jest na dzień 27.06.2012r..Przy zapewnieniu, iż taka sytuacja ma miejsce pierwszy i ostatni raz, mamy jednocześnie nadzieję, że nie zrazi to Was do naszych wydawnictw w przyszłości. Zapewniamy również, że dołożymy wszelkich starań by zrekompensować Wam czas oczekiwania na "Pasję", ale więcej o tym lada dzień ..." Czekamy więc.
Anonim
A ja już zacierałem rączki, że pójdę jutro do Empiku i kupię sobie płytkę. No nic
Rafi
Nie muszą się tak spuszczać w sumie, jest obsuwa i tyle. No ale jak chcą to wynagradzać to spoko ;) i tak kto ma kupić płytę, kupi.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>