Pyskaty "Wdech, Wydech" - drugi singiel

dodano: 2012-06-09 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)


W oczekiwaniu na pierwszy klip, który okazał się przedsięwzięciem zaskakująco czasochłonnym, mamy przyjemność zaprezentować drugi singiel promujący album Pyskatego pt. "Pasja", którego premiera sklepowa przewidziana jest na dzień 22 czerwca. Na bicie Kudel.


Jace
Finding this post has ansewerd my prayers
Anonim
dobre
Easy
Kawalek zajebisty ale co on ma do VNM'a?? Nawala na Meza ze w legginsach chodził (i dobrze) a potem stawia VNM'a obok Meza jak dla mnie przesadził samo wypowiedzenie VNM obok Mezo jakoś mnie wkurza ;D
Anonim
Pyskaty zawsze na poziomie, kawałek zajebisty zarówno pod względem formy jak i treści. Kilka linijek o młodych raperach trafia w samo sedno sprawy.
galante
Wers o młodych kotach trafia w sedno. Młodzi raperzy kopie bez matrycy, bez polotu w tekstach, bez charyzmy. Za łatwo po prostu w tych czasach robi sie rap stąd zalew chłamu. Dosrosłość zweryfikuje wszstko, skonczy sie im czas na pierdoły. Easy tam nie ma zaczepki do VNM, chodzi o to ,że dla młodzierzy czesto rap konczy sie na vnm mesie czy nowym pezecie :) wzoruja sięna nich, przeto powiadam raperzy nie powinni słuchać rapu, żeby się podświadomie nie inspirować. Na początku kariery można, ale należy wyklarować swój styl, i czerpać inspiracje skąd inąd.
Anonim
dobry kawałek, może kupię tą płytkę
jdjdjdjdoeieo
Easy-alo to NIE JEST do VNM czy Mesa, tylko do ludzi ktorzy podlapali ich jazde i ich kopiuja, spiewaja w ref czy przyspieszaja bo taka moda teraz jest TO ŻADEN DISS LUDZIE! ;)
Anonim
Drugi bardzo dobry singiel Pyskatego. Jeśli cała płyta trzyma ten poziom na pewno będzie u mnie na półce:)
jojo
No jedzie też na VNMa i Mesa że właśnie robić dobry hh jak wcześniej to na nowych płytach "śpewają" i nagrywają featy z pop ludzmi żeby zdobyć popularność wśród dzieciarni... I taka prawda. Jedziesz Pysk
Anonim
Zajebiście to zrobił - "nie muszę przyśpieszać" i nagle przyśpieszenie jakby miał w to wyjebane, uwielbiam ten styl Pyskatego Skurwiela.
Anonim
słaby kawałek jak na Pyskatego, zero progresu. Poza tym tylko w Polsce robią przyśpieszenia i podśpiewywanie na przymus, w stanach to sie nazywa wyczucie rytmu i robią to samoczynnie, a nie na pokaz, dzieki temu dużo ciekawiej sie tego słucha.
ehh
Jojo pierdolinij sie w czolo:P A Ty niuskul skoncz marudzic,bo co post, to kurwa zle.Sapiesz ze nie ma progresu?Ehh poziom nadal wysoki...W stanach to jest inna bajka,chociaz fakt,ze u nas w wiekszosci kawalkow rapowych to jakies jarmarczne przyspiewki zazwyczaj.
Anonim
Świetne!
Anonim
Plyta zapowiada sie dobrze oby na plycie byly takie petardy jak Jestem z poprzednjej plyty kawalek z Wlodim zapowiada sie ciekawie brak ERO a okladka plyty to przeciwienstwo okladki plyty Tedego oby bylo zloto
Anonim
"słaby kawałek jak na Pyskatego, zero progresu." Wiedziałem po komentarzach, że do najmądrzejszych nie należysz, ale teraz to pirzeginka :D Z reszta się zgadzam mimo wszystko Pysk urozmaicona stylówka, soł najs
aleocoloto
jaranko :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>