Mac Miller & Pharell "Onaroll" - wspólny numer i zapowiedź materiału

Kilka dni temu Internet obiegła informacja o tym, że małolat z Pittsburgha i doświadczony w robieniu kasowych hitów członek The Neptunes coś razem knują. Długo nie trzeba było czekać. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że efektem wspólnej pracy Maca Millera i Pharella Williamsa będzie epka. Mamy dla was pierwszy wspólny numer tej dwójki.

Szczerze mówiąc nie jaram się. Pharell z pewnością ma niesamowite możliwości i naturalną zdolność do robienia hitów, ale "Onaroll" jest raczej męczące niż zachęcające. Chaotyczny podkład brzmiący trochę jak odrzuty z najlepszych produkcji Neptunesów, a Miller choć robi wszystko, żeby coś z tego zrobić, nie jest w stanie. Miejmy nadzieję, że epka, której tytuł to "Pink Slime" będzie brzmiała sporo lepiej.

 

Rafi
Nawet siada, myślałem, że będzie gorzej. Ale dupska nie urywa.
hmm
To jest recenzja/zapowiedź czy co? Kim jest Daniel Wardziński że jego zdanie na temat tego materiału jest tak ważne że jest zaraz pod głównym newsem? Rozumiem, że nie jest to megahit na klase tych nazwisk, ale żeby im robić taki czarny PR, gdy materiał jest co najmniej dobry? redakcjo Popkillera, ogar!
Sąsiad
Pink Slime powiadacie? Czyli że będzie cała nagrana na "sajrupie"? Dziękuje, nie skorzystam
Cukier Królewski
Dobrze się tego słucha! Choć tekstowo kawałek nie zjada. Mac zawsze na propsie! Ta EPka zje wszystko. Propsy za tajming. Postaraliście się, rzeczywiście jest to news.
wuel
cooooooooo/? już sprawdzam!
Anonim
ciekawe czy hejty które pisały ze Mac nic nie osiągnie jebnęli już baranka w ścianę czy może zmądrzeli :)
-ME-
Mac zawsze na propsie, mega podjarka typem, ale to jest akurat średnie, przyznaję rację Danielowi.
-ME-
jednak mi się wkęciło :D:D:D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>