M-Dot "Layer Cake" - darmowy mixtape

dodano: 2012-06-06 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)
http://assets.audiomack.com/m-dot/f6a429e6156a349e0553111f16c7132c.jpegJak widać, moda na wydawanie darmowych produkcji rozmiaru pełnych krążków nie ma zamiaru odejść do lamusa. M-Dot, pochodzący z okolic Bostonu raper będący obecnie w trasie koncertowej po Europie (mimo szczerych chęci nie udało się zorganizować jego występu w Polsce...), wydał właśnie czwarty w karierze mixtape. Z tym darmowym wydawnictwem zatytułowanym "Layer Cake" zapoznacie się poniżej.

Materiał ten został wydany z pomocą HipHopGame.com oraz 0to10Dakt Clothing. Wydawnictwo to zostało złożone w całość przez DJ'a LP2.

Wspomniałem wcześniej o trasie koncertowej, na której M-Dot obecnie przebywa. Jest to jego czwarte tournée po Europie. M promuje właśnie ww. materiał, o czym świadczy nazwa- "The Layer Cake Tour". Podobno agent Dota skontaktował się z jedną z polskich agencji, ale było już "za późno" by "włożyć" M-Dota w line-up. Skoro Joe Kickass i Killing Skills mogli się w kilka godzin zjawić w Łodzi na Hip Hop Arenie w zamian za Slaughterhouse, to myślę, że pojawienie się M-Dota w Polsce nie byłoby problemem, no ale cóż... Mniejsza o to. Może następnym razem się uda.

"Layer Cake" zawiera 23 kawałki. Są to zarówno premierowe utwory jak i takie, które można było już usłyszeć na przeróżnych projektach na przestrzeni ostatnich miesięcy. Na featuringu usłyszymy m.in. następujące nazwiska: Hell Rell, Camp Lo,  Chaundon, Cymarshall Law, Nutso, Big Shug czy Krumb Snatcha. W wielu numerach udzielają się także członkowie składu EMS- ekipy, której Dot jest członkiem.

Mixtape ten możecie posłuchać/pobrać z serwisu AudioMack.
Banger za bangerem! Warte sprawdzenia!
 mdot


Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>