Mixtape Tygodnia: Mike Posner "The Layover"

dodano: 2011-11-28 13:00 przez: KamykPL (komentarze: 5)
Dla wielu może być niejasna obecność Mike'a Posnera na naszym portalu. W końcu to nie jest raper, ale wokalista. Powinniście jednak zmienić zdanie co do zasadności tego wpisu, po zapoznaniu się z osobami, które dograły się do mixtape'u owego "śpiewaka".

A są wśród nich Big K.R.I.T, Bun B, Slim Thug, Machine Gun Kelly, Twista, Elzhi... imponująca lista, prawda?I może dzięki tym kolaboracjom, powstały numery przeznaczone do jazdy, palenia, latania, zabaw łóżkowych, chill'u, wspominania czy rozkminiania. Wszystko to jest dostępne za friko, także... ściągajcie ten mixtape!

Nawet Pharrell o to prosi:Dla bardziej leniwych odsłuch także poniżej:


ffk
trochę popowo jak na popkillera
Anonim
przeczytaj artykuł
Mateusz1985
ja tam lubię gościa. Nie można go za szybko wrzucać do popowego worka. Ponadto jako performer ma mnóstwo dystansu do siebie. Na zywo jest świetny, nie ma to jak autoironicznie śpiewać do zapłakanej 16 gone in september trzymając dupnego misia. Btw, chcę wywiad z 18L. "Legenda hiphopolo" powróciła;)
dominikam
"hey lady" ogarnia SPRAWDZAĆ !!!!!!!!
noiram
Nie wiem, do czego się przyczepić. Na początku też nie byłam przekonana. Wydawało mi się, że jest zbyt popowy. Ale przesłuchajcie, a później oceniajcie. Mixtape powalił mnie na kolana. Obczajcie chociażby Marauder Music. Po prostu... uff- cios!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>