Ten Typ Mes ft. Hade (ZETENWUPE) "Lecę Do Ciebie" - nowy numer!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-11-15 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)
Wczoraj dostaliśmy pierwszy z nowych numerów Mesa zatytułowany "Dumny Jak Paw". Wyprodukowany przez Głośnego numer z gościnnym udziałem VNM'a to zupełnie nowa produkcja, nie odrzut z "Kandydatów Na Szaleńców". Warszawiak postanowił po prostu za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku podzielić się z fanami nową muzyką.

Dziś prezentujemy wam drugi numer Typa zatytułowany "Lecę Do Ciebie" w którym gościnny pojawia się Hade ze składu ZETENWUPE. Produkcją zajął się sam Mes.

Efekt? Bardzo dobry. Po pierwsze bit przyjemnie nawiązuje do g-funkowych szlagierów ze "Spaleni Innym Słońcem", a koncept na tekst nie należy do najbardziej pospolitych. Dwaj raperzy postanowili opisać podróże swojej duszy po opuszczeniu ciała. Mes nawijający o swoich ex już był, ale druga zwrotka o starym kumplu z ławki... Sprawdźcie sami, naprawdę warto. W piątek rozwiązania zagadki dotyczącej niepublikowanych wcześniej numerów.

Posłuchaj Lecę Do Ciebie

LC
Normalnie jakbym znalazł jakiś kolejny, ukryty track na ZNP. Klasa miliard.
Anonim
świetny pomysł Mesa, codziennie nowy track, codziennie nowa zajawka - super!
fanfanow
może ktoś wrzucić to na jakiegoś rapida?
Anonim
tez prosze o wrzucenie na jakis serwer
olo
link jest do zlego konta na fb.
XBCVC
To jest bez sensu. Dlaczego mam dać lubię to skoro nawet tego nie słyszałem. Naprzód się powinno słuchać później oceniać.
Fejsbek
ej no nie masz fejsa, weeeeź idź w cholere, pieprzony indywidualista sie znalazł, jakim prawem nie założyłeś tam konta jeszcze? Nie wiesz że wszyscy już mają? Najlepsi raperzy mają tam konta, szybko zakładaj i nie zapomnij dać lajka!
luka
no jakoś nie podzielam Waszego zdania, że to takie mistrzostwo, jakoś nie bardzo mi się podoba, nic specjalnego w sumie.. już ten poprzedni z Venonem znacznie lepszy według mnie.
fan
dzięki wielkie i jak można to wrzucajcie nowe mp3 na bieżąco :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>