Consequence "Career Killer" (prod. MoSS) - diss na Kanye Westa

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-08-21 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 21)
Stara zasada - jeśli twoja własna produkcja nie cieszy się wystarczającym zainteresowaniem, zaatakuj kogoś kto ma go więcej i zrób wokół siebie zamieszanie. Według niej postępuje ostatnio Consequence. "Movies On Demand 3" to materiał, który zapowiada się naprawdę nieźle, a chociażby ostatni track na bicie Havoca dobitnie to potwierdza. To widocznie jednak za mało.

Nowy kawałek z nadchodzącej produkcji to współpraca ze znanym choćby fanom Big Shuga czy Eterni producentem MoSS'em. I podobno ma on zakończyć karierę Kanye Westa... Taaaa, jasne.

Bez urazy Cons, ale trochę za małą masz siłę oddziaływania na takie rzeczy. Co gorsza ten numer jest bardzo średni i nie ma tu zbyt wielu linijek, które fajnie punktowałyby producenta i rapera z Chicago, a przecież o to nie trudno... Kanye sam nadstawia swój pysk, żeby zadawać ciosy, kompromituje się dwa razy w tygodniu, a na dodatek nie jest w formie, ale to...?! Gdyby był na miejscu Ye nawet bym się nie przejął. Średnie mocno.

 

 

MEN
przecież on kiedyś z Westem był ziomblem
MRTO
ale to nie jest diss na Kanye Westa...
Anonim
"(...)a na dodatek nie jest w formie" nigga please
Autor
"a przecież o to nie trudno..." Wardziński co ty pierdol*sz! Sam napisz albo oświeć wszystkich pomysłami baranie.
karaczan
kanye nie jest w formie... wypowiedź na takim samym poziomie jak text Mateusza że HAM zawiodło przeokrutnie a Frank Ocean to jedyny rapujący gość na Watch The Throne w zapowiedzi tegoż... wracajcie do swoich młodych wilków i innych pupili
Anonim
Lubie Consequence, za Kanye nie przepadam. Ale jak można w niusie wyrażać swoją opinię ? tzn. ujmując to w taki sposób ? Wystarczyło napisać parę zdań ale bez takiej szydery.
Anonim
Jak to nie jest diss na Kanye ?! nie umiesz słuchać ?!
Redman
popkiller schodzi
Anonim
kurwa ludzie, to jest blog, autorzy właśnie powinni w newsach wyrażać swoje opinie...
Anonim
No sory . W Krk na CLMF nie można mówić o Ye w samych superlatywach :)
fdfvsdvfd
@crev racja muzyka z płyty to nie to czego oczekiwałem
Anonim
Pevoccer - ale nie w taki sposób, równie dobrze mogą zacząć hejtować. Można było napisać czyją trzyma się stronę poprostu, a nie walić takimi tekstami.
bla bla
skończcie już tą szopke, west to pizda, a jak ktoś tego nie słyszy to znaczy że jest głuchy. Tak Cię dziwi fakt że mln ludzi jest głucha jak pień, mnie to nie dziwi wcale.
Anonim
no no Krs to mistrz
Anonim
bla bla Masz racje Chłopie. Ponad milion ludzi którzy kupili jego album jest głuchy. Głuchy jest też kolejne kilka milionów, które ten album kupiło, a na koniec głuchy jest sam Hova, który pierdolnął mu tam 2 zwrotki. Kurwa świat przepełniony inwalidami...Proszę Czarnuchu nie kompromituj się.
Anonim
*Głuche jest też kolejne kilka milionów, które ten album ściągneło. poprawka
One
Grady i bla bla, włacz sobie lepiej MłodePopkisielWilki i wypierdalaj z swoją pustą paplaniną. Napisz konkretnie argumenty. konkretne. Bo według mnie i tytanów takich jak t.kweli, game, mos def czy wymieniony oldboy krs, że West trzyma hh na swoich plecach. Wiec wardzińska dziwko umyj uszy.
Anonim
One nie zczailes ironii w mojej wypowiedzi. Spoko. Świat pełen jest nieuków.
Anonim
ktoś ci dopierdolił? Zwal na niewyczutą ironię...
Anonim
zwal na monitor. Kolejny ...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>