Erick Sermon ft. Method Man & Redman "Look" - nowy numer

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-08-08 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 10)


Choć nie wiadomo, gdzie ten numer trafi i co promuje, wspólny numer członka EPMD z jednym z najbardziej rozpoznawalnych duetów w historii rapu (i headlinerów tegorocznego Kempu) zawsze powinien być traktowany jako duże wydarzenie.

Numer "Look" nie jest oczywiście pierwszą współpracą całego trio, ale ich dotychczasowe numery każą traktować takie spotkania z odpowiednią uwagą. Jak wypadli tym razem?

Jestem przekonany o tym, że internetowa jakość dźwięku nie pozwala temu bitowi zabrzmieć tak jak powinien, ale w dostępnej wersji podkład zdecydowanie jaj nie urywa. Zwrotki nawinięte są oczywiście z odpowiednią stylówą, a collabo "Def-Wu" jak określa je na początku sam "green-eyed bandit" mobilizuje do odpowiedniego sprężenia się przy zwrotkach. Sprawdźcie pod spodem.

 

dobrynick
moze czas napisac cos o premierze WTT ktore juz jest oczywiscie klasykiem?
Anonim
Redman zniszczył ten track :)
marian
nie ma to jak pisać o płycie, w dniu jej premiery, że jest klasykiem... Pis jou
Anonim
Kawałek Wu-Block bardziej mi się podoba, ale ten też zajebisty:D PS: Kajman i tak pewnie ine zamieszczą tego:P ja podrzuciłem tu parę linków i lipa hehe a singiel Yellawolf'a mnie wgniótł serio! Pozdrawiam
Anonim
Podbiję tu kolegę dobrego nicka, napisali byście reckę "Legendary Weapon".
yo
w tym kraju watch the throne jeszcze nie wyszlo, to jak mają pisac o premierze jak oficjalnie(legalnie) nikt jeszcze nie może sprawdzic?
nic
@Zajawkowicz- jemu chyba chodziło o watch the throne
Anonim
Ach, WTT przeczytałem jako WTC.
Cyra
Tak czy innaczej ŻENADA że nowa płytka WU ma juz z tydzien są na niej grube gówna (feat. z Bronsonem i Termem kozak) a tu na stronie NIC! pewnie szybciej wrzuca nowy klip Maka Millera gdzie pedali się z Boazem i szczerzy zęby w techno papce!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>