Video Dnia: Pokój Z Widokiem Na Wojnę "Gra pozorów"

dodano: 2011-06-29 14:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 6)Pokój Z Widokiem Na Wojnę - Gra pozorów (2010)

Dlaczego: Czekamy na drugą płytę od Jurasa i Korasa (listopad-grudzień 2011), a tymczasem dostajemy klip do jednego z najlepszych kawałków na zeszłorocznej płycie. Dobrze zobrazowany storytelling, dawno nie było klipu do tego typu kawałka z żywymi aktorami.


Anonim
Bez kitu, jestem zaskoczony na maksa. Kawałek na stylówie, naprawdę mocny i trafny tekst, teledysk- mistrz, w nim mnóstwo znajomych twarzy... Nie sprawdziłem tej płyty jeszcze... Aż mi głupio. Świetna robota.
Anonim
zajebisty klip konkretny track, płytka tez na propsie czekam na PZWNW2.
Anonim
Duży props za teledysk (szczególnie fajny patent z Vieniem i Mesem), a track taki... ciągle czegoś mi w nim brakowało, chociaż nie wiem dokładnie czego... :P.
Anonim
Moim zdaniem PZWNW to najlepszy uliczny rap w tym kraju, teksty są proste ale trafiają do słuchacza. Nie nawijają o ćpaniu i jebaniu policji, czy o oczywistych rzeczach których się nie powinno robić. Może teksty nie są na wysokim poziomie, ale do mnie to trafia. Do tego przy kawałkach z Sokołem przechodziły mnie ciary jak na starych WWO. Naprawdę dobre gówno.
p do n
nie chce się ruchać....:(
GRZ
Moim zdaniem to klip soboty do tańcz głupia 10 razy lepszy więcej się dzieje i nie jest taki oczywisty. W grze pozorów brakuje konkretnego początku w klipie rozwinięcia akcji , wyjaśnienia i końca klipu bo te ujęcia co są na końcu powtarzają się .Poza tym Juras zamula w tym kawałku moim zdaniem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>