Somal vs. Bonez (Hip Hop Arena Freestyle Battle, Finał)

dodano: 2011-06-28 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)
Tydzień temu w Łodzi miejsce miała Hip Hop Arena - pierwsza edycja międzynarodowego festiwalu, na którym zobaczyliśmy m.in. EPMD czy Dilated Peoples. Przez dwa dni na stadionie łódzkiego Startu działo się sporo.

My z naszymi kamerami rzecz jasna też tam byliśmy i dziś zaczynamy publikować zebrane 17 i 18 czerwca materiały. Zaczynamy od finału wolnostylowej bitwy, w którym spotkali się Somal i Bonez.

Bez najmniejszych wątpliwości można stwierdzić, że było to starcie w najwyższej kategorii wagowej. Do tego starcie wyjątkowo wyrównane i zakończone dogrywką. Sprawdźcie czy zwycięzcą okazał się lokalny reprezentant - Bonez czy pochodzący z Trójmiasta Somal.MIchu
Somal dobry gracz, pokazał klasę.
fdsdas
wrzucice inne walki? kiedy materialy z bitwy o papier?
27ka
Takie wydarzenie jak Hip Hop Arena w Łodzi zasługuje na porządną i rzetelną relację. Minęło już sporo czasu i ciągle cisza, tak jakby to były zwyczajne koncerty i niczym nie wyróżniający się artyści. Dla promocji takiej muzyki przydałby się porządny opis tego co się wydarzyło, bo kurcze to co jest (było) w mediach na ten temat to jakaś farsa, chyba że o czymś nie wiem. Liczę, że napiszecie coś fajnego. Peace!
Fokus
Dajcie lepiej materiały z bitwy o papier, kiedy będą ?
Anonim
jak narazie najlepsza walka w tym roku jaką słyszałem
Włodi
Uszy więdną od słuchania Boneza. Lubię jego freestyle, ale tak tutaj rzucał kurwami, że się odechciewało słuchać.
Adrian
To był jakiś turniej freestylowy w arenie?
Maryś
Somal zawsze spoko
Anonim
14:04 beka rozerwały mu się spodnie
vcxsd
@ Hummer beka z ciebie pizdo, od samego poczatku mial rozerwane zreszta nawijal ze przez plot mu sie nie udalo przeskoczyc wiec nie rozumiem czego jape szmato zacieszasz i szukasz sensacji. wypierdalaj!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>