Mixtape tygodnia: Skyzoo - "The Great Debater"

dodano: 2011-06-15 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)
Brooklyński MC Skyzoo, znany ze współpracy 9th Wonderem, Just Blazem czy Black Milkiem, właśnie wypuścił swój najnowszy darmowy mixtape (a raczej street album). Znajdziemy na nim 16 nowych numerów na oryginalnych bitach.

Za produkcję odpowiedzialni są między innymi 9th Wonder, Illmind, Oh No, Best Kept Secret i Eric G. Kawał dobrej muzyki dla fanów lirycznego nowojorskiego rapu z treścią.

Skyzoo zdecydowanie jest w formie, a na "The Great Debater" znajdziemy naprawdę sporo dobrych numerów. Zauważalna jest też duża różnorodność muzyczna na tym projekcie - oprócz klasycznych soulowo-jazzowych bitów obecne są też brzmienia bardziej mainstreamowe (singlowe "Written In The Drums").

Do wyróżniających się numerów należą m.in. "Written In The Drums", "Expensive Habits" z gościnnym udziałem wokalisty Jesse Boykinsa III, oraz rozkręcający się stopniowo "The Definitive Player". Ciekawym patentem jest też nawiązanie do klasycznego wersu Nasa z "Life's a Bitch" w numerze "Could've Struck The Lotto" ("That buck that bought a bottle could've struck the lotto").

Poniżej tylna okładka, odsłuch i download, a także klip do "The Definitive Player"

Anonim
Rozjebał ! zupełnie się nie spodziewałem płytki od niego teraz. Jeden z moich ulubionych raperów, jego głos uzależnia.
The Freekson
Rzeczywiście, coś uzależniającego w jego głosie jest. Nie przepadam za bitami jakie zaproponował Illmind na kolaboracji z nim, dlatego ponad wszystko bardziej cenię jego album z 9th Wonderem, ale w połączeniu z jego głosem i flow takie "Speakers on blast" czy "Frisbeas" śmigało u mnie na playerze często.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>