Miuosh "Nie Zapomnij Skąd Jesteś" - teledysk

dodano: 2011-05-29 16:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)


Kolejny singiel z albumu "Piąta Strona Świata" jest kolejnym dowodem potwierdzającym wysoką klasę tego materiału. Gościnnie pojawiają się tu Paluch, Junior Stress i DJ Kebs. "Jesteś królem tego Świata, ławka jest twoim tronem...". Świetny home-anthem, a za pół godziny recenzja "Piątej Strony Świata".

Anonim
Paluch tu najbardziej zjadliwy niż na tych "wixiarskich, remizowych" bitach. Jurek Dress aka Junior Stress też bardzo dobrze i chyba Karrot na ten rok zapowiedziało nowy materiał od Młodego Stressa.Chociaż te Fandango chyba tak trwałe nie jest patrząc, że Bob One przeszedł do MaxFlo :)
Anonim
Goście sporo odstają od Miuosha. A co do kawałka to kolejny dobry singiel, płytkę miałem kupić wczoraj, ale w Empiku zabrakło:)
Anonim
sklep fandango polecam.:) A fandango ma całkiem niezłe plany wydawnicze z tego co wiem, więc nie sądzę żeby nie było trwałe..:)
mck
To ze Bob-One przeszedł do Maxflo o niczym nie świadczy. Nie ma nic wspólnego z tym czy jest trwałe czy nie. Fandango jak dla mnie coraz bardziej zaczna się szerzyc, jest to mała niezależna wytwórnia w ktorej jest zgrana, dobrze trzymaja sie ekipa.. Wszystko idzie w dobrym kierunku, i wszystkie nakłady jakie wyszły pod szyldem Fandango Gang są bardzo dobre, nie mowiąc nic o w/w albumie Miuosh-a!!!
Anonim
Goście sporo odstają od Miuosha ???? Palucha można nie lubić jako człowieka, ale pod względem jego spostrzeżeń i bezkompromisowości w rymach jak dla mnie jest w polskiej czołówce.
Anonim
Na tym tracku jest moja ulubiona zwrota Palucha i bardzo dobra Juniora, więc też trochę nie rozumiem tego "odstają" bo wszyscy pojechali kozacko...:]
Anonim
kawałek mega mistrz, junior zniszczył ! 5 dla realizatorów klipu
Anonim
Najlepsza piosenka na płycie, nawet ten łak Paluch fajnie
Anonim
Ale ten Paluch chujowy, nie no kurde szczerze, w ogóle on się z truskulem identyfikuje? nigga please... Miuosha rap jakoś ogólnie mi niezbyt odpowiada, ale co do niego to już raczej kwestia gustu, tragedii nie ma. A Dżuniora lubię, tutaj jednak przeciętnie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>