KRK BattleMode #2 - Relacja

dodano: 2011-05-03 18:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 5)
KRK BattleMode to cyklicznie organizowane bitwy fristajlowe w Krakowie. Pierwsza edycja zebrała sporą grupę widzów, a cała wyrównana bitwa zakończyła się zwycięstwem Villmara - najbardziej doświadczonego zawodnika wśród stawki. W miniony piątek odbyła się druga edycja owej freestyle battle. Czy okazała się takim samym strzałem w dziesiątkę?
Z przykrością stwierdzam, że nie. Może to kwestia kiepskiego terminu (większość potencjalnych widzów wyjechała na weekend majowy), może kiepskiej promocji, ciężko stwierdzić. Tak czy inaczej, brakowało zarówno publiki, jak i zawodników. Po godzinnej obsuwie, sytuacja nieco się poprawiła. Na linii startu, stanęło 9 zawodników, którzy zostali rozstawieni do 3 grup. Z każdej grupy wychodził jeden najlepszy mc, który awansował do 3-osobowego finału. W ten oto sposób po zaciętych bojach w 1 grupie awansował Załaz, drugą grupę wygrał zdecydowanie Villmar - faworyt całej bitwy, a trzecią zaś znany szerszej publice - Kojot.

Pojedynki w grupach stały na słabym poziomie, ale finał zapowiadał się obiecująco. Przed głównymi walkami tego wieczoru, dostaliśmy dawkę dwudziestominutowego pokazu umiejętności od prowadzącego tę bitwę - Oxona. Krakowski raper zaprezentował część swojego nadchodzącego materiału i trzeba przyznać, że całość zapowiada się obiecująco.

Po koncertowej przerwie, doczekaliśmy się finału KRK BattleMode #2.
W pierwszym starciu spotkali się Załaz oraz Villmar. Reprezentant Gorlic nie miał większych problemów z mniej doświadczonym przeciwnikiem, więc jasne było, że w ścisłym finale zobaczymy obrońcę tytułu. Druga walka, między Kojotem i Załazem, dostarczyła więcej wrażeń i po zaciętym boju, zwyciężył reprezentant NoBoTak. W walce o respekt publiki (i 200 złotych) stanęli więc Villmar i Kojot. Po wyrównanej walce i jednostronnej dogrywce zwyciężył ten pierwszy, broniąc w ten sposób tytuł zdobyty w Błędnym Kole.

Słowo podsumowania? Jak najwięcej takich akcji i wielkie propsy dla chłopaków z FlowMode za zajawkę i chęci. Szkoda jednak, że krakowska publika nie jest gotowa na tak szybki rozwój lokalnej sceny. Czy sytuacja ulegnie zmianie? Miejmy nadzieję. Najbliższa weryfikacja nastąpi już 5 maja w Rotundzie, gdzie zobaczymy Tego Typa Mesa, Pezeta z Małolatem oraz Pyskatego.


Anonim
Termin fatalny.... Kto mogl wyjechal wtedy z miasta... Tydzien pozniej byloby na pewno duzo lepiej, zwlaszcza, ze studenci wrociliby juz na uczelnie.
Kamczak
Mes, Pezet z MAłolatem i Psyk powinni zagrać w Koszalinie, tam nigdy niema lipy. Szkoda, że w takich pomniejszych bitwach nie startują już takie asy jak Białas, ekipa NMB czy Puoć z FP, Muflon nie bo pewnie i tak by wygrał.
Menda 23 i
beka z Vilmara koleś ma farta że startują takie Leony wpadł by do Szczecina to pierwszy lepszy by go pojechał ojj dorośnij małolacie to zabiorę cię na czystą ( z WoW 2008 )
menda to menda
beka to jest z Ciebie hejterku, równie dobrze szczecin moze przyjechac do krk i pokazac co potrafi.
w2ai10
przecież w Szczecinie oprócz Roki to nie umieją majka dobrze trzymać:/

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>