"Illmatic" - krótki dokument

dodano: 2011-04-20 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 18)
"Illmatic" to tytuł, który w każdym w miarę ogarniętym fanie hip-hopu wzbudza jednoznacznie pozytywne odczucia. W mojej opinii najlepszy hip-hopowy album wszechczasów żyje własnym życiem i powoli zaczyna już zarażać ludzi młodszych niż on sam. Wczoraj minęło dokładnie 17 lat od premiery debiutu Nasa.

Przy tej okazji dziennikarze jednego z amerykańskich portali, wrzucili krótki film dokumentalny, którego z pewnością nie widział jeszcze każdy fan twórczości jednego z najważniejszych MC's jacy kiedykolwiek stanęli przed majkiem.

Sześciominutowa reklamówka video to coś co z pewnością zadziała na poczucie estetyki każdego fana nowojorskiego rapu połowy lat 90. Krótkie wywiady z Q-Tipem, Large Pro czy samym Nasem. Ujęcia miejsc o których Nas nawijał w swoich kawałkach... Piękna sprawa. Cieszcie się tym i włączcie tego rzeźnika jeszcze raz.

 

Anonim
Ta płyta miała na mnie najwiekszy wpływ. Najlepszy Album przez duże A, cholerny Klasyk żyjący już własnym życiem, podbijam w stu procentach. Ten dokument to mega opcja!!
Anonim
Ah, mój album #1. Piękna sprawa. Może jakaś reedycja w wypaśnym wydaniu? :D
Anonim
Tyle lat, a u mnie do tej pory przynajmniej raz w miesiącu leci ta płyta na słuchawkach. Jeden z najlepszych albumów bez kitu. Teksty rozpierdalają, brzmienie, klimat, ogromny sentyment. I dalej przy tym stoję, że najlepsi raperzy nadal żyją !
Anonim
"...it's mine, it's mine, it's mine. You know, it's phat" :)
berol
Eeeejjj, Niuskul, mam tak samo jak ty .... dziesięć tracków, które zmieniły moje życie
Kombinator
Wtedy te czapeczki carhartt miały sens a teraz całe miasto w tym chodzi bo jest "street elo dizajn" i kosztuje ponad 100,Brakuje takich filmików rodem z Yo MTV raps widać że zero pozerstwa w tym jest.
UC 2010
Prawdopodobnie najlepszy album jaki kiedykolwiek wyszedł z Nowego Jorku..
Anonim
Kupiłem oryginał jakieś 2 tygodnie temu za 17 zł na fan.pl :)
Anonim
Najlepszy album wszechczasów:) Filmik wypaśny:Pozdro
Anonim
żaden inny raper, nie potrafi wzbudzić we mnie takich emocji, takiego drżenia duszy! kocham go całym serduchem. dokładnie tak chłopaki, ta płyta zmieniła chyba życie każdego!
Ace
"Prawdopodobnie najlepszy album jaki kiedykolwiek wyszedł z Nowego Jorku.." Gang Starr- "Moment of Truth" lepszy
eR
@ Cudi reedycja była bodajże w 10 rocznicę wydania "Illmatica", wzbogacona o drugie CD z kilkoma remixami. Posiadam na półce, ale kurwa niestety w wersji 'clean' ;/
Anonim
Moim zdaniem przesadzacie AZ go zjada dupą.
Anonim
"Gang Starr - Moment Of Truth" - podbijam, najlepszy album wszechświata!
Anonim
^ albumów jak "Moment Of Truth" i "Illmatic" nie ma co nawet porównywać. Zupełnie inny klimat, oba są po prostu totalną masakrą. Który się wybierze na najlepszy zależy moim zdaniem od sentymentu, do którego z nich ma się większy sentyment. Mi osobiście Illmatic kojarzy się z wieloma momentami z życia, więc jestem bardziej za nim. Ale nie twierdzę, że jest najlepszym albumem. Pozdro dla wszystkich, którym rap zmienił życie.
liam
Beka z wiepsza nie słuchałem chujowe ty chamie ty gnoju ty najgorszy Nas to cieć Dre i Snoop podwójne G go zjadają bitami
Anonim
się jaram jak blanty.
Anonim
po Ready to Die Biggiego to właśnie Illmatic jest moim ulubiony albumem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>