Snoop Dogg "Keep Going" (prod. Terrace Martin)

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-03-02 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)
"Doggumentary" Snoopa trafi do sklepów już 29 marca. Po kilku wpadkach wydawniczych przydałby się wreszcie album na poziomie do którego zobowiązane są gwiazdy tego formatu co Calvin Broadus Jr. Mamy dla was nowy numer, który chociaż w pewnym zakresie pozwala wyczuć klimat i poziom zbliżającego się wydawnictwa, choć nie pochodzi bezpośrednio z jego tracklisty. Numer prawdopodobnie pochodzi z serii Puff Puff Pass Tuesday's.


"Keep Going" wyprodukował Terrace Martin i spisał się nieźle. Bit nie jest materiałem na hit, ale tłem do dobrego chillu już na pewno. Świetnie w to wszystko wpasowuje się wokalistka dodająca numerowi delikatności i sprawiająca, że łatwiej zapada on w pamięć.

Nie znaczy wcale, że "di oł dabul dżi" jedzie tu przeciętnie - wręcz przeciwnie. Szczególnie w zestawieniu ze zwrotką w "Purp & Yellow" jego flow brzmi tu imponująco. "Keep Going" nie znalazło się na oficjalnej trackliście albumu, z czego można wnioskować, że to numer promujący album spoza niego - prościej - "odrzut". Pytanie czy to dobór jest tak niefortunny, że wyrzuca się tak fajne numery czy płyta naprawdę stoi na poziomie lepszym od tego tracku?

 

Anonim
Na prawdę płynie flow zajebiście :) a jak na albumie są słabsze numery to chuj i tak ten numer mamy ;P
Anonim
zdaje mnie się, że nie trafił na płytę, bo musiał zrobić miejsce dla bardziej komercyjnych kawałków. ale obym się mylił.
Paweł
@someone przeciez juz jest ogłoszona tracklista
Anonim
terrace martin i snoop zawsze sie dobrze rozumieli ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>