Dolar - Te-Tris (WBW 2005 Lublin, Freestyle Classics #10)Dziesiąty odcinek Freestyle Classics to prawdziwe uderzenie w dziesiątkę i pierwszy exclusive, którego wcześniej próżno było szukać w Internecie! Dzięki wspólnej inicjatywie z Te-Trisem wykopujemy niepublikowane archiwa z WOCCowskich VHS'ów, zaczynając naprawdę grubym strzałem.

Lubelskie Grand Prix WBW to bitwa, którą Te-Tris zapewnił sobie awans do finału edycji 2005, po tym, jak w Warszawie sensacyjnej powstrzymał go Pogo. W półfinale rywalem Teta okazał się dobry znajomy z roku 2004, lokalny champion - Dolar.
 
Cofnijmy się więc o 5,5 roku, do czasów, które dla wielu owiane są legendą a dla równie wielu to szczytowy poziom zajawki i atmosfery na freestyle'owych bitwach. Choć więc jakość odstaje od tego, co technika jest nam w stanie obecnie zapewnić to i tak ogląda się to z dużą przyjemnością. WBW 2005. Lublin. Te-Tris vs. Dolar. W.O.C.C. i Popkiller prezentują, część pierwsza:

PS. "Jesteś producentem i od zawsze chciałeś wziąć na warsztat acapelle Teta? Przez kilka najbliższych dni na stronie www.te-tris.com udostępniane będą acapelle z jego debiutanckiego albumu "Dwuznacznie". Jakie i w jakiej kolejności? O tym decydujecie Wy sami.Acapelle do numerów "Jeden Świat", "Zyskistraty", "Portfimao" oraz "Autorytet" już trafiły do tych, którzy śledzą www.te-tris.com i czekają na najciekawszą reinterpretację.Gotowe remixy należy wysyłać na adres remix@te-tris.pl . Autorzy najlepszych remixów otrzymają stylowe T-Shirty Te-Tris/B3 oraz możliwość współpracy i promocji."

PS2. Nie zapomnijcie 18 lutego odwiedzić Fresha i zobaczyć jak Tet rozgrzeje publikę przez koncertem Statika Selektah, Termanology'ego i Reksa!

foto: WBW.pl
reklama
Anonim
To były walki. Dzisiaj przy wejściach 30-sekundowych narzekają uczestnicy, że za długie.
sniper
Northim pedale!
Anonim
Średnia jakość dźwięku, trzeba się wsłuchać. Świetna walka i aż łezka się w oku kręci. Szkoda, że obaj już nie startują.
Anonim
Szkoda, że ciężko zrozumieć, co Tet nawija :(
ziomal
kamerzysta tak drze jape jakby orgazmu dostawał
Anonim
Mistrzostwo,jarałem się niedawno ostatnim WBW.Ale jak to zobaczyłem...to tak jakby porównać Lil Wejna z Nasem. ,,Jestem tutaj,będę i byłem,nawet jeśli to przegram zrobię to z stylem,,
Anonim
właśnie, kto po drugiej stronie kamery stoi?
Anonim
kamerzysta dochodził przy wejściu tetrisa
sty
no kamerzysta chyba szczytuje
Anonim
nie no zajarałem się tym,wejdę sobie na kategorie dział freestyle i przejrzę od A do Z.
Anonim
zajebiście by było gdyby nie ten operator kamery i ogólna słaba jakość dźwięku
Anonim
Ciężko uwierzyć, że Tetris już ma 30 lat
jdr
jesteś wilkołakiem, wytnij wilko klasyka
Anonim
Tetris to mistrz , dwa razy powinien wygrać wbw ,ale w sumie wygrał może coś więcej, respekt i szacunek wielu słuchaczy rapu w polsce.
ehhh
Co za pajac to kręcił ???? ;/ nie da się słuchać tych jego jęków... pewnie ospermiony po walce cały....
Anonim
szkoda, że tak kiepska jakość. Widać że walka na mega wysokim poziomie ale ponad połowy nie rozumiem. Mimo, że nie rozumie ponad połowy to i tak walka(eliminacje) na dużo wyższym poziomie niż finał WBW 2010
osiem
nie rozumiem połowy, ale mimo to walka na wysokim poziomie, jest na wysokim poziomie, chociaz nie rozumiem (ale i tak widać że walka na wysokim poziomie, mimo ze nie rozumiem).
loza0076
wytnijcie kamerzyste, bo zaraz sie spusci na ekran
Anonim
tetris jak zwykle o poziom wyżej ;)
sada
odpierdolcie sie od tego kamerzysty co to zle ze sie cieszyl i robil halas przy dobrych wejsciach teta ? o0 co mial stac jak kolek , a co do walki to tetris klasa sama w sobie
do sada
dzieciaki nie mają kogo hejtować to sie czepiają pierwszego lepszego ;p
qwert
tetris jedne z najlepszych przekmin w kawalkach i chyba najlepsze na fri
Anonim
szkoda ze ciezko zrozumiec slowa ;/
Anonim
Mateusz mam pytanie: masz może półfinałowe video z wow09 między Theo, a Białasem i może video Muflon vs. Białas na MM(przykro mi ale nie pamietam która edycja)?
Mr Burns
W dupach się Wam poprzewracało, ja rozumiem właściwie wszystko kiedyś walki były praktycznie tylko w takiej jakości, każda wrzuta z telefonu cieszyła, pojawiło się LimTv potem Spinner i nagle ludziom przeszkadza wszystko, jeszcze trochę i będziecie wymagać obrazu 3D. Chwała Popkillerowi że to odnalazł i wrzucił ocalając od zapomnienia
Do Redakcji
Czy będziecie może na Bitwie o Cynk? Pozdrawiam
Anonim
@Lukasz Masz tu walke z WOWu: http://www.mediafire.com/?2j9irbee311277u Ta druga walka o którą pytasz jest z Microphone Masters IV, raczej nikt nie ma wideo - chociaż nikt nie wie co tam macie na dyskach/płytach.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>