Single dekady: M.O.P. ft. Busta Rhymes, Telfon, Remy Martin "Ante Up (Remix)"M.O.P. ft. Busta Rhymes, Teflon, Remy Martin "Ante Up (Remix)" (2001)

Dlaczego: Bo wersja podstawowa, nie zmieściła się w dekadzie, a ten remix wywołał wielkie zamieszanie i dla wielu jest kojarzony lepiej niż oryginał. Co tu dużo gadać... Ten bit DR Perioda jest soundtrackiem do końca Świata jeśli znajdujesz się na odpowiedniej bibie. Kto pamięta co się działo, kiedy Preem puścił to w trakcie swojego seta we Freshu?


Anonim
dobry remix, ale oryginał jest nie do przebicia:)
Anonim
Remix jest kotem tłustym, wkurza tylko ta cenzura na klipie.... Psuje całą charyzmę i pierdolniecie
Anonim
Nie da się słuchać tego z cenzurą. Strasznie wkurzające! A tak w ogóle to Busta zniszczył!
Anonim
Tak,najbardziej znany kawałek krzykaczy,zna to prawie każdy...kawałek z full wypas płytki Warriorz, której nawet nie umieściliście w swoim Ranku.
Anonim
dla mnie single dekady to How We Do , In Da Club i Lean Back , Eminem - Without Me i nic tego nie przebiło , grali to wszędzie , grają to do dziś a pierwsze trzy kawałki rozbujają każdą imprezę :P wiadomo że te kawałki sa mega komercyjne ale takie muszą być single i każdy musi je znać , wiadomo że wiekszą wartość ma Masta Ace - beautiful czy Nas - Hip Hop is Dead ale nie miały nigdy takiego rozglosu
Anonim
ten bit wypierdala z butów!
Anonim
Jedno z mojej listy trafione czekamy do jutra ;) A i fajnie żebyście dawali raz te single ze wschodu a następnego dnia z zachodu i jakoś pomiędzy dirty south to będzie można porównac które wybrzeże wypadło lepiej.
Anonim
biggg, zgadzam się co do In da club. To co zrobił Dre z bitem to po prostu kosmos. Choć 50 rapersko nie jest najgorszy na tym tracku, to zdecydowanie wolę wersję z Mary J.Blige i Beyonce.
jowita
daniel dawajcie ogarnijcie premiera jeszcze raz w wwa
Anonim
a kto pamieta jak Primo zapodal tego tracka na OCF'ie ? to dopiero bylo pogo :)
RTX
Kto włączył cenzurę ??
MASTA ACE
@bigggg Nas - Hip Hop is Dead ma większą wartość? Przeciez to jest jakieś pierdolenie gównianego moralizatora, który prawdę mówił tylko na swoim debiutanckim albumie, dobrze, że tego gówna nigdzie nie chcieli grać
MASTA ACE
@TakzeTego wersja In Da Club z Beyonce i Mary J. Blige, proszę cie... chyba ze jesteś dziewicą
Anonim
Eeenti Ap!
Anonim
@MASTA ACE O co ci chodzi?? Boli Cię, że wolę remix z dobrze śpiewającymi laskami, które swoimi głosami dodają do kawałka dodatkowej energii - a sam Fifty ani gigantem lirycznym ani typem z megaflow raczej nie jest, jest jak dla mnie jedynie w miarę dobrym raperem. Oczywiście kwestia bitu, to inna sprawa:)
Anonim
Jak to mawia DGE to ma po "prostu pierdolnięcie" :D
Anonim
to jest jakaś paranoja, że nie wiedziałem, ze to ma teledysk.
Anonim
@Zajawkowicz - "Warriorz" nie wspomnieliśmy, bo to 2000 ;) U mnie jest w piątce z tamtego roku, ale do trójki nie dała rady się wcisnąć. @Lis Łdz - aż tak dzielić nie będziemy, ale gwarantuję, że będzie przekrojowo ;) @ehm - na Kempie jak M.O.P. to grali to był dopiero ogień ;) tutaj mój filmik kręcony z ręki aparatem: http://www.youtube.com/watch?v=B3yEfubZ7XA A sam numer... Największy banger w rapie jak dla mnie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>