Shellerini "PDG Gawrosz" - płyta coraz bliżej

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-01-28 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)
Szpadyzor wiedzie lud na barykady, a sklepowy debiut Shellera trafi do nas już w przyszłym miesiącu. "PDG Gawrosz" zbliża się wielkimi krokami, a my poznajemy pierwsze szczegóły dotyczące płyty.

Obok widzicie okładkę zainspirowaną klasycznym obrazem Delacroix, poza tym mamy making of dwóch klipów, nakręconych w... Paryżu.

"Zainspirowani obrazem francuskiego malarza Delacroix Wolność wiodąca lud na barykady najpierw stworzyliśmy okładkę solowego debiutu Shellera, by w końcu stwierdzić, iż teledyski do albumu PDG Gawrosz muszą zostać nakręcone w stolicy europejskiego rapu, jaką bez wątpienia jest Paryż. Dlatego czym prędzej zapakowaliśmy się do busa i pełni nadziei na dobre ujęcia wyruszyliśmy kręcić klipy do utworów: Mechanizm Bragga i Do Ostatniej Kropli.

Making of jedynie w małej części oddaje to co zastało ekipę na miejscu, aby zobrazować Wam atmosferę wystarczy napisać, że Shellera wspierali m.in Słon, Mikser i Jajo!"

Premiera płyty już 19 lutego, pierwszy klip pojawi się 3 lutego. Poniżej wspomniany making of.

PS. "UWAGA! Specjalny konkurs na oficjalnym profilu facebook Shellera! Aby zdobyć pierwszy egzemplarz PDG GAWROSZ jaki opuści linię produkcyjną wystarczy wziąć udział w zabawie i wytypować trzech raperów, którzy gościnnie pojawią się na albumie! Swoje odpowiedzi należy wpisywać w komentarzach do specjalnie założonego posta, konkurs posiada jeden haczyk: Słoń się nie liczy - jego obecność na PDG GAWROSZ wiadoma była od dawna!"Tagi: 

Anonim
Zero ciśnienia na płytę, Shelera kojarzę tylko z featu na Drewanej Małpy Rocku i przegranego beefu z Owalem
Anonim
Czekam na płytke, bedzie kozak
Anonim
Przecież on zawsze będzie w cieniu Słonia, tak jak Jędker, Wojtka Sokoła. Na WSRH to on jest tylko uzupełnieniem dla Słonia. Okładka to jakaś kpina, po co mu na niej DGE? Który to jest Szeler?
Anonim
na okładce masz symbolike całego PDG, a nie samego Shellera.
Anonim
tez typa kojarze tylko z przegranego beefu z owalem. o dziwo z kims sie tutaj zgadzam.
Anonim
No ciekawe jak to będzie wyglądać. Musieliśmy trochę dłużej czekać, bo płyta zapowiadana była na grudzień poprzedniego roku. Nie mam żadnych oczekiwań, więc się raczej nie zawiodę, ale na pewno sprawdzę! Pomysł na okładkę ciekawy, ale nie wiem czy udany. Dziwnie będzie wyglądać płyta tak opakowana. Heh. Od razu przychodzi mi na myśl okładka Totemu Gurala, która też jest dość nietypowa...
Anonim
pewnie słuch zaginie jak o płytce Mass Cyphera ;] a co do Mariana to szkoda, bo liczyłem na dancehallowe bangery jak Gully Girl z Kacezetem ;)
BNS
Hejty morda, a kumaci czekać na PDG Gawrosz. Kto to jest kurwa owal ciotka co się sprzedała, więc kurwa z czym do ludzi?! WSRH!
SeanPrice
@BNS Beef nie ocenia się przez pryzmat tego, jak potoczyła się dalsza kariera. Owal zjadł Shellera w momencie beefu, miał lepsze numery i tyle, a pizga mnie to, czy potem stał się kurwą. Nie lubię jednego i drugiego, wg mnie jeden i drugi nie powinien nawijać. W ogóle tak to lubię "Hejty morda, a kumaci czekać na PDG Gawrosz" - PENERZE, KAŻDY MA PRAWO DO SWOICH POGLĄDÓW. "Kumaci" to jest tak niesamowity zwrot - rozumuję, że jest skierowany do tych, którzy słuchają WSRH? Brak mi słów. Dla przykładu, słucham Heltah Skeltah, ale nie przepadam za WSRH - jestem niekumaty? Myślcie, błagam.
Anonim
Nie jest dobrze z tym popkillerem, poziom debilizmu na tym portalu jest strasznie wysoki. Najlepszy jest ten typek, co mówi, że Shellka jest uzupełnieniem Słonia, a nie wie jak Shellerini wygląda, brak słów do takich ludzi, kurwa. @up Skoro według Ciebie Shellerini powinien nie nawijać, to wg. mnie nie powinieneś tutaj się wypowiadać. Myśl trochę, błagam. Ciśniesz innych, a wbiłeś tutaj tylko po to, żeby dać hejta. Żałosne. A co do beefu z Owalem, przecież Shellka go wciągnął nosem, wysrał dupą i jeszcze opluł. Ten popkiller, to kompletne gówno w porównaniu ze ślizgiem, czy chociażby rapgrą. Ofc. chodzi o użytkowników wypowiadających się. A co do płyty, jaram się, będzie zdecydowana czołówka. Po singlu oczekuję wiele.
Anonim
dokładnie
Anonim
Szeler jest słaby, uświadom to sobie.
snch
@up Niby dlaczego?
Anonim
@SeanPrice - podbijam.
SeanPrice
Kolejny. @Szok Nie powinien się tutaj wypowiadać - jasne, może i masz rację, twoje zdanie, ale to, że wg mnie jest MULTUM typów w naszym pięknym kraju, przy których Shellerini wypada miernie to tylko MOJA opinia i ni chuj mnie nie ruszą takie komentarze, szanuję cudzą opinię, ale mam prawo do wyrażania swojej. Nie ciśne innych, ciśne BEZPODSTAWNY HEJTING. Bo "Hejty morda" to nie jest argument. Tak samo określenie "kumaci". Jak wolę NY, a ktoś LA to jedna albo druga musi niekumata? Do pewnej grupy ludzi Sheller trafia, DO MNIE AKURAT NIE I NIC NA TO NIE PORADZĘ. Singiel - flow spoko, numer o wszystkim i niczym, linie nic specjalnego, bicik buja, ale to nie wystarczy - sory, nie jaram się, nie moja wina. Tak was boli, fani MUZYKI, KTÓREJ SŁUCHACIE, że KTOŚ INNY może, ma prawo i słucha czegoś innego, niż wy. Gdyby każdy jarał się tym samym i słuchał tego samego to dopiero byłaby kaszana, tyle ode mnie. Na koniec rada od wujka Sean'a - wyrażanie swojej opinii to NIE JEST hejting.
BNS
@SeanPrice 1.Pierdoli mnie beef pisze co jest teraz, na temat tego kto wygrał każdy ma swoje zdanie, więc po co o tym pisać w tym artykule? 2.Za kumatych uważam osoby które potrafią się wypowiedzieć konstruktywnie w temacie lub na temat jego muzyki. Dla mnie styl Shellera jest kozacki, a na płytach WSRH doceniam zarówno jego jak i Słonia. 3.Nienawidzę komentarzy w stylu @Parch , @schwarz które odsłaniają ich niewiedzę na temat jego muzyki.
Anonim
@SeanPrice Rozumiem, wyraziłeś swoje zdanie, szanuję to, masz do tego jak najbardziej prawo. Wg. mnie też jest Multum ludzi lepszych od Shellera, ale to grono się zmniejsza, jeśli byśmy określi w czym są lepsi, bo mimo wszystko jakby nie mówić, Sheller ma jedno z lepszych w flow w naszym 'pięknym kraju' i tutaj nawet gdy ktoś go nie lubi, to może to wychwycić. Jako hejt z Twojej strony uznałem pierwsze dwa zdania, teraz wiem, że może zbyt pochopnie to zrobiłem, ale to tak jakbyś powiedział, że Parias zjadło Peje. Sam śledząc okres tego beefu, byłem za Parias, ale w tym momencie każdy inteligentny fan Molesty bądź Eldoki MUSI przyznać wygraną Peji, bo zwycięstwa Parias nie da się uzasadnić. Tekstowo Sheller wiadomo, rewelacji nie ma, może to po części dlatego, że nagrywa ze Słoniem, a nie znam kawałku, w którym Słoń wypadł gorzej od Shellera. Jeszcze raz sory, ze pochopnie oceniłem Twój post, widać, że jesteś osobą, która potrafi uzasadnić to, co napisała.
Anonim
Po prostu boki zrywać jak jakiś pajac hejtuje znając Shellkę z 1 utworu czy 1 albumu. Klin wszystkim lamerom

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>