Blue Scholars "Coffee & Snow 2" - teledysk!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2010-11-27 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)
Blue Scholars to zespół, który ma swoją, autorską jazdę na robienie muzyki, ale np. oglądając teledyski, ciężko oprzeć się wrażeniu, że robią swoje. Dla wielu będzie to kolejny zespół dla studenciaków, którzy potrzebują dowartościować się słuchając rapu... Dla mnie to jedna z ciekawszych grup nurtu określanego ku mojej rozpaczy "indie-hop".

Sabzi to wirtuoz, co udowadniał nie tylko na płytach swojego macierzystego Blue Scholars, ale również na Common Market, które serdecznie polecam. Dziś mamy dla was nowy klip ekipy ze Seattle, będący kontynuacją znanego niektórym z was kawałka "Coffee & Snow".

Ciekaw jestem co dzieje się z materiałem duetu, który miał ukazać się w Duck Down Records, bo po tym doskonale widać, że nadal potrafią robić świeżą muzykę. Bit świetnie oddając atmosferę kawałka, po raz kolejny brzmi tak jakby otworzono okno w pełnym zaduchu pokoju. Geologic raczej nigdy nie będzie potworem mikrofonu, co bynajmniej w niczym nie przeszkadza mu by kozacko zaskakiwać w zakresie swoich, wcale nie tak małych umiejętności. Teledysk? Po raz kolejny dowodzi, że Blue Scholars działają według swojej wizji, swoich zajawek i zgodnie ze swoim poczuciem humoru i estetyki. Za to tony szacunku, za numer również duży props! Polscy, nadęci twórcy tzw. "alternatywy" powinni się na tym uczyć.

 

dm
Co za bit! Chciałbym instrumental
cash
album będzie się nazywał 'cinematropolis', powinien się ukazać w przyszłym roku ku uciesze gawiedzi;p
czm
huehue ;))
CEL PAL
chlopaczyna nie wyglada na rapera pozatym bez flow a bit cieniutki! The artifacts , digable planets , epmd to bylo cos a to co to kurwa ma byc !
ABS
w tamtym roku wyszło Bayani Redux i OOF! EP
kola
na rapera trza wyglądać, a kopernik była kobietą! cel to kurwa mądry jesteś
Czik
Trochę mam beke kiedy słysze indie-hop, przeca to jest normalny rap. Zajebiste bity, sensowne nawijki więc na ch*j robić z tego indie-hop, że chłopaki się nie bujają w wielkich ciuchach i nie gadają co chwilę youknowwhatimsayin to juz rap dla studenciakow, którzy chcą się doowartościować czy indie-hop.
czik
a chciałbym dodać, że dla mnie jest to czysty klimatyczny rap. tyle w temacie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>