DJ Hardcut "Crunkkiller" - Popkiller Mixtape vol. 2

Mało w naszym polskim rapie mixtape'ów z prawdziwego zdarzenia... Najczęściej określa się tak nieskoordynowany zestaw numerów na kradzionych bitach a nawet pomoc DJ-a stała się dla wielu zbędna.

Postanowiliśmy wrócić więc do korzeni a współpracujący z nami DJ Hardcut regularnie będzie dostarczał wam elegancko złożone przez siebie popkillerowe mini-mixtape'y! Część druga z pewnością podpasuje fanom południowych brzmień.
"Crunkkiller" to mieszanka southowego rapu, który odpowiednio rozbuja wam karki. Rozpoczyna się Pimpem C, a dalej... sami się przekonajcie. 15 minut najlepszego południa prosto od Hardcuta i Popkillera! Okładkę tradycyjnie zapewnił Filip Rauczyński.

Kim natomiast (dla przypomnienia) jest autor tego i kolejnych mixtape'ów?

HardCut to urodzony 12.08.1981r. DJ, raper, producent oraz muzyk bluesowy. Pochodzi ze Szczecina, obecnie mieszka w Warszawie. Muzyką zajmuje się od 1997 roku. Jako DJ był rezydentem i grywał w najlepszych klubach w Irlandii (The Pavillion- Cork, Tripod, Twisted Pepper- Dublin) oraz Szczecinie, Poznaniu i Warszawie. Rozgrzewał publiczność przed koncertami takich gwiazd jak Kanye West, Kid Cudi i Flo Rida. Jego występy są pełne energii i spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony publiczności. Więcej przeczytacie na stronie Pink Crow Records, które reprezentuje HardCut, jego sety usłyszycie też w radiowych audycjach Hirka Wrony.

Ściągnij CrunkKillera


peaceoff
dis na soldźaboja dobra beka:)
g
Link nie działa
a
mi ściąga beZ problemu
props
propsuje, swietny mixtape! :)
1
1

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>