DJ Hardcut "New Party Order" - popkillerowe mixtape'y czas zacząć!

Mało w naszym polskim rapie mixtape'ów z prawdziwego zdarzenia... Najczęściej określa się tak nieskoordynowany zestaw numerów na kradzionych bitach a nawet pomoc DJ-a stała się dla wielu zbędna.

Postanowiliśmy wrócić więc do korzeni a współpracujący z nami DJ Hardcut regularnie będzie dostarczał wam elegancko złożone przez siebie popkillerowe mini-mixtape'y!
Na pierwszy ogień pójdzie będący prologiem imprezowy "New Party Order", który ma za zadanie ukazać wam nowy odcień melanży. Dziś wyjątkowo niedziela, ale kolejne Popkillerowe Mixtape'y, elegancko ponumerowane, będziecie dostawać regularnie co sobotę, by mieć czas pobrać je na swój dysk i zgrać na wieczorny melanż! Okładka stworzona przez niezastąpionego Filipa Rauczyńskiego.

Kim natomiast jest autor tego i kolejnych mixtape'ów?

HardCut to urodzony 12.08.1981r. DJ, raper, producent oraz muzyk bluesowy. Pochodzi ze Szczecina, obecnie mieszka w Warszawie. Muzyką zajmuje się od 1997 roku. Jako DJ był rezydentem i grywał w najlepszych klubach w Irlandii (The Pavillion- Cork, Tripod, Twisted Pepper- Dublin) oraz Szczecinie, Poznaniu i Warszawie. Rozgrzewał publiczność przed koncertami takich gwiazd jak Kanye West, Kid Cudi i Flo Rida. Jego występy są pełne energii i spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony publiczności. Więcej przeczytacie na stronie Pink Crow Records, które reprezentuje HardCut, jego sety usłyszycie też na falach radiowych - we wtorkowej "Czarnej Nocy" w Trójce i "Beat4Beat" w środowych godzinach 21-23 w Czwórce.

Ściągnij "New Party Order"


Mirror

arik
Rozpierdol. Jaram się taką akcją.
ciastko
Zajebiste!
bb
tylko dlaczego jakies techno w tym miksie leci :\
aaa
Moglibyście odpalić listę tych kawałów, które są w mixtapie.
eh
wy jesteście niepoważni? dajcie link na coś innego, przecież ściągnąć coś z ss.pl graniczy z cudem
scz
do eh: to wszystko zależy od łącza, mi np. zasysa z prędkością przekraczającą 300kb/s ale sporo osób ma problemy z ss...
fan rapu
najlepiej wrzucać na megaupload.com, stamtąd jest najszybciej.
Mateusz Natali
@pete - a zajrzyj jeden news w dół? ;) @eh - dołożyliśmy mirror @aaa - myślę, że są tak gęsto pomieszane i pomixowane że nie ma co się bawić w tracklistę ;) 5
A
Propsuje takie akcje. Mega +
hejter
marna okladka, polskie koty mialy lepsza.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>