Ras Kass ft. DJ Rhettmatic "Goldyn Chyld II" - kontynuacja klasyka!Czy komukolwiek muszę udowadniać, że Ras Kass to znakomity raper? Trzydziestosześciolatek z Watts w Californi to typowy przykład kompleksu MC z Zachodniego Wybrzeża. Gość ma na koncie dziewięć oficjalnych albumów i niezliczoną ilość mixtape'ów. I znacznie mniej pieniędzy niż na to zasługuje.5

Nie da się jednak zaprzeczyć, że ma też kawałki, których zapomnieć się nie da. Jednym z nich jest przemistrzowskie "Goldyn Chyld". Kontynuacje przeważnie są słabe? To macie dowód, że nie muszą.

Druga część "Goldyn Chyld" co prawda nie jest już osadzona na bicie DJ'a Premiera, ale moc potężnego street singla pozostała. Producentem kawałka jest niejaki Leaf, a skreczami zajął się DJ Rhettmatic.

Kawałek choć w pierwszej chwili wydaje się być trochę dziwny, po chwili wkręca w wielkim stylu. Ras Kass pływa po takich bitach jak profesor, którym niewątpliwie jest. Znakomity numer, wyśmienity teledysk, a w efekcie street singiel na najwyższym poziomie. Kozak!


 

dawg
Gud Szit :) Kiedy plyta??
arik
Bit jakby płynął od tyłu.
Do redakcji.
Panowie z redakcji, odpowiedzcie nam szczerze - od kiedy słuchacie rapu ? 05' ?
Mateusz Natali
Jeśli chodzi o mnie to 2001, a czemu pytasz? :)
zz
z jakiego utworu jest bit przed klipem?
krzysiu
mi kawałek sie podoba ale dlaczego ma mało kasy?? Przecież nikt mu takiego kawałka w radiu nie puści :)
Przytuła
zz: Ras Kass - Rassasination
Przytuła
Razzy ma mało kasy bo na początku nie doceniano jego talentu, słabo się sprzedawał, póżniej gdy robił więcej kawałków "pod radio" to miał pod górkę z Priority Records, która nie wypuściła dwóch jego albumów, stracił dużo czasu, później jeszcze odsiadka i tak to wszystko się potoczyło, Quarterly było w pyte, a Adidas zapowiada się jeszcze lepiej, Attitudes 2012 i Goldyn Chyld II to potwierdzają.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>