Kid CuDi "Revofev" - pierwszy singiel z drugiej płyty

dodano: 2010-06-17 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
"Man On The Moon: The End Of Day" to w moim odczuciu nie tylko debiut roku 2009, ale też najlepszy krążek minionych 12 miesięcy. Niesamowita świeżość, umiejętność mieszania gatunków w sposób całkowicie przekrojowy a zarazem nadanie temu spójnego konceptu - to coś, co sprawiło, że CuDi zyskał w moich oczach naprawdę wiele.

Dlatego z ulgą odebrałem decyzję o odwołaniu zakończenia kariery i planowaną na praktycznie idealnie rok po debiucie (14 września) premierę "Man On The Moon II: The Legend Of Mr. Rager". Dziś mamy pierwszy singiel!

Wyprodukowane przez Plain Pata "Revofev" to w rozwinięciu "Revolution Of Evolution". Z pewnością dobrą wiadomością jest to, że numer brzmi rzeczywiście jak kontynuacja tego, co działo się na pierwszej części MOTM. Nie ma takiego potencjału hitowego jak "Day And Night" czy "Make Her Say", ale pozwala oczekiwać udanego albumu. Nawet jeżeli znów mało w tym czystego rapu.

PS. Załączamy też występ live sprzed paru dni, w którym poza "Revofev" słychać też drugi nowy numer - "Mr. Rager".


 

Alex793
Co ja mogę powiedzieć, mimo że moje pierwsze wrażenie co do Kid Cudi nie było zbyt pozytywne. Ale widzę, że pierwsze wrażenie jest omylne, całe szczęście. Nie mogę się wbrew pozorom doczekać tego albumu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>