B.O.K. (BiszOerKay & DJ Paulo) "Raport Z Walki O Wartość" - info o premierze i videopromomix!

Już 21 czerwca na oficjalnym profilu MySpace grupy BiszOerKay będziecie mogli w pełni wysłuchać nowego albumu "Raport Z Walki O Wartość". Panowie walczą szczególnie o wartość swojego kolejnego albumu zatytułowanego "W Stronę Zmiany...", a ten ma być tylko preludium. Nie znaczy to bynajmniej, że nie jest wart uwagi.

Dziś jako patron medialny prezentujemy wam promomix "Raportu", który dowodzi, że Ci goście naprawdę mają ambicję, żeby zmienić scenę.

W promomixie możecie usłyszeć fragmenty czterech kawałków - "Nigdy", "Krzyż", "Żegnam Cię" i "Mamy Cel", a wszystko po raz kolejny ubrane w bardzo fajną, choć chwilami aż nazbyt amatorską oprawę wizualną. 21 czerwca płyty będzie można wysłuchać na MySpace, a informacje dotyczące premiery wersji fizycznej albumu już niebawem. Czy to może zawieść? Forma Bisza jest imponująca, bity hulają jak trzeba...


 

Olo
Będzie KOOOOOOT!:D Mój faworyt;D póki co dla mnie numer JEDEN w Polsce:D
Grimor
JA się jaram, czekam z niecierpliwością ... ; D
Wencław
Trzeci kawałek zajebisty,czekam.
Buli
Rawicz z Tobą!!
wegan
po przesluchaniu stwierdzam ze ...! :D jezeli to przedsmak plyty "W Strone Zmiany" to nie wiem czego sie spodziewac hehe ;d jaranko i jeszcze raz jaranko !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>