Nowy album NDK dopiero we wrześniu (za to mamy singiel)!

kategorie: Audio, News, Reggae
dodano: 2010-06-07 13:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 6)
Stało się coś, co można było łatwo przewidzieć.

Najnowszy album wrocławskiej grupy Natural Dread Killaz zapowiadany na 29 maja ukaże się w sklepach dopiero we wrześniu.

Na osłodę wytwórnia Pink Crow Records opublikowała pierwszy singiel zapowiadający materiał "Ile lat...". Utwór pt. "Pusta Kiermana" utrzymany w typowych, kubańskich rytmach zaskoczy niejednego fana grupy z wrocławskiego Biskupina...

W siedmioletniej historii zespołu "Pusta Kiermana" to pierwszy kawałek, w którym muzycy ujawnili nowe oblicze, nagrywając utwór całkowicie inny od dotychczasowych. Osobiście mam jednak nadzieję, że na płycie "Ile Lat..." usłyszymy Paxona, Mesajaha i Yanaza w starym, dobrym stylu. Od wydania ich debiutanckiej płyty "Naturalnie" właśnie minęło 5 lat.

Do utworu "Pusta Kiermana" został zrealizowany teledysk, który ujrzymy lada dzień. Odnośnie przesunięcia daty premiery nowego albumu nie zostały podane żadne informacje. Krąży natomiast plotka mówiąca, iż muzycy postanowili nagrać osobny kawałek o problemach towarzyszących im przy nagrywaniu tego materiału.

Na płycie "Ile lat..." znajdzie się szesnaście utworów. Gościnnie usłyszymy Riddim Bandits, Julio Rengifo Diaz, Jose Torres, Zgas oraz wrocławskiego rapera miloMailo. Album zostanie wydany nakładem Pink Crow Records.

Poniżej pierwszy singiel promujący krążek "Ile Lat...":

nie podam
tylko mi sie kojarzy z "nie mam hajsu" Luty ?
Mako
Twórcy reggowi robią muzykę nie dla pieniędzy. Co z tego że śpiewają o hajsie? No chyba logiczne że jak nie ma funduszy to nie ma życia. A dla nich liczy się to żeby mieć np. fundusze na wydanie płyty. To wiele? wątpię.
nyahbinghi26
Kawałek naprawdę dobry. :) A cały krążek zapowiada się wyśmienicie ;) Bless Ya
Hakim
nie podam, kojarzy się bo to ta sama tematyka, no i co z tego? Stylem jest zupełnie inny, a po za tym ile razy sie powtarzaly tematy i jakos nikomu to nie przeszkadzalo. A kawałek sympatyczny, ale watpie zeby przebil naturalnie. Nic dziwnego z reszta ze pusta kiermana skoro po 5 latach dopiero nagrywaja płyte xD
Madźka
Płyta zajebista
Mara
Uwielbiam ich, a kawałek genialny.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>