Slaughterhouse w Shady Records?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-06-05 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)


Zapowiadało się na to od dawna, ale nikt nie mówił o tym wprost. Jeszcze po pojawieniu się Slaughterhouse w klipie do "Forever" Royce tłumaczył, że po prostu spotkali się z Emem i ten zaprosił ich do klipu, ale o żadnej współpracy na razie nie ma mowy.

Okazuje się jednak, że sprawy mają się inaczej i już niebawem być może wysłuchamy albumu kwartetu wydanego w Shady Records.

W piątek na antenie BBC u Tima Westwooda, Eminem powiedział, że niebawem umowa między jego labelem, a Ortizem, Crookedem, Roycem i Buddenem zostanie sfinalizowana.

"Myślę, że te nagrania będą szalone i to będzie przyjemność pracować nad tym. Być może spróbuję nawet znowu coś wyprodukować" - powiedział Westwoodowi Marshall Mathers. Póki co żadne szczegóły nie są znane. Pod spodem przesingiel grupy "The One".


 

fan rapu
!!! to będzie miazga, jak dojdzie do skutku! Aż cięzko w to uwierzyć, naprawdę, ich album to było mistrzostwo, a co będzie w Shady Records?! PS. Pamiętam jeszcze jak na Spinnerze byli jako artysta tygodnia ;D to było to, zajaraliście mnie nimi wtedy!
emdozet
Uwielbiam Eminema, ale Shady Records jest słabą wytwórnią. Kto tam należy? Obie, Stat czy Bizarre to nie są gracze z najwyższej półki. Co to zmieni, że tam dołączą? Mysle, że nic.
compton
Obiego i Stat quo, już nie ma w Shady :P ale news star bo juz czytałem ze oficjalnie już są :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>