RPS Enterteyment i prace nad nowym Slums Attack ruszają!Trochę męczące zaczyna dla mnie być to, że pisząc teraz o kimś, kto bierze udział w największym polskim beefie w historii, automatycznie muszę uważać na to czy dobrą opinią o nim nie urażę zwolenników drugiej strony. Głupie, nie? Jak napiszę, że Peja zrobił dobry kawałek, stado ziomów kibicujących Pariasowi czy Tedzikowi natychmiast powie, że trzymam jego stronę i odwrotnie. Trzeba z tym żyć. Pismaki wcale nie mają tak łatwo jak wam się wydaje hehe.

Tym razem nie zawaham się jednak przed pochwaleniem Peji, który, choć od lat mówi o tym, że wydawanie muzyki w tym kraju się nie opłaca, postanowił założyć label. Label na którym może nie zarobi hajsu, ale za to może pomóc wybić się postaciom, które w przyszłości będą nakręcać tę scenę. RPS Enterteyment ruszyło, a dla fanów Slums Attack też mamy dobrą wiadomość!

Jest nią zamieszczony poniżej filmik na którym Peja razem z Decksem przesłuchują bity na nadchodzący album SLU zatytułowany... "Reedukacja". Ta wiadomość sama w sobie nie jest tak dobra jak zawartość filmiku... Te bity brzmią naprawdę dobrze, żeby nie powiedzieć... zaskakująco dobrze.

Wracając do wytwórni... Pierwszym artystą oprócz Peji, który wyda w nim swój legal będzie poznański raper Kobra. 19 czerwca odbędzie się premiera pierwszego klipu z tego albumu zatytułowanego "Witamy W Mieście". Pamiętajcie... Im więcej debiutów na rynku, tym lepiej dla jego rozwoju.
Da Vinci
"Gdzie to jest kurwa polski sampel, sam jesteś polski sampel" :D Mistrzostwo świata :) Bity eleganckie
fan rapu
to mnie cieszy, mimo że ostatnie nagrywki Peji niezbyt mi odpowiadają, wolę "Na legalu", które jest dla mnie klasykiem, słuchałem go jak byłem jeszzce dzieciakiem. Każda kolejna wytwórnia daje szansę wybicia się młodym talentom, propsujmy to.
bezstronny
Trzeba przyznać, że część z tych bicików jest naprawdę przyzwoita. Niektóre wydają się zbyt podobne to już istniejących ale tak ogólnie to dobra robota.
Maciek
Czemu Rychu jest w koszulce PLNY ?
Daniel Wardziński
Nie;) To ta kolekcja w której "HipHop" jest w miejscu "Run DMC" w ich logo.
DWAMAN
toc jest juz ALOHA
qwerty
kilka calkiem dobrych brzmien ;)
lolek
bity grane przez Decks' a słabe, natomiast samplowane prawie spoko.
pe
Nowa wytwórnia i możliwość promowania i wydawania nowych artystów jest bardzo dobrą rzeczą, ale błąd w nazwie wytwórni wygląda nieprofesjonalnie...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>