"Brainwashed" - nowy singiel Devlina

kategorie: Audio, Grime, News
dodano: 2010-06-05 12:00 przez: Marcin Gontarz (komentarze: 6)
Młody i zły zabójca systemu. Wersy zamiast karabinów i granatów, a na plerach pokaźny bagaż doświadczeń. Pranie mózgu promujące nadchodzącą płytę o wdzięcznym tytule "Budd, Sweat & Beers"."Brainwashed" może nie przebija kapitalnego "London City", ale też jest mocnym strzałem. Devlin wjeżdża w stylu "y'all better recognize" z determinacją niedocenionego dzieciaka, świadomego swojego potencjału. Siłą jest szczerość i otwartość. Sprawdźcie jak wygląda Londyn w oczach tego typa. Na bank będzie to wycieczka inna niż z przewodnika.

sd
Świetnie, że robi rap.. że nie wychodzi na ulice i nie kradnie bądź zabija.. Chwała mu za to! Track na wysokim poziomie.
ziomeg
fajnie brzmi angielski akcent na bicie. poleci ktoś może jeszcze jakiegoś Angola?
SZEWCUBZRM
polecam ci swaya i album this is my demo.jedna z najlepszych plyt jakie slyszalem
Szulc
Obowiazkowa pozycja: Sway - The Signature LP. Mozna tez obadac jego wczesniejsza produkcje (EPke): Sway - One for the Journey (na feacie m.in. Chamillionaire). Z nieco starszych produkcji: Skinnyman - Council Estate of Mind. Oprocz tego, stosunkowo niedawno (2007) wyszla calkiem niezla plytka: Dirty Diggers - The Pleasure Is All Mine, rowniez polecam. Co do klasyków to zdecydowanie: London Posse - Gangster Chronicle. Cierpiacy na duza ilosc wolnego czasu moga zapoznac sie rowniez z tworczoscia Braintaxa (chociazby z leciwa juz EPka "Fat Head" z 1992). Niestety brytyjska scena rapowa (nie mylic z grime'owa) jest dosc uboga, wiec nie ma raczej w czym wybierac.
hmm
polecam K-Koke
kac.
polecam Foreign Beggars - nowy album 'United colors of Beggatron' w opór! Choć poprzednie też są mistrzowskie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>