Lukatricks ft. Tede, Gutek, Gano, Fokus, Abradab "Mówią O Mnie W Mieście" - następny numer z "Czarnego Złota"!

Lukatricks alias Jajonasz alias Jajo to jedna z kluczowych postaci śląskiego rapu i ogólnie hip-hopu w tym kraju. Autor wielkich klasyków, sporej ilości specyficznych, ale pięknych bitów i choć niewielu o tym pamięta, bardzo dobry raper. Pamiętamy jeszcze jak Noon na 2Cztery7 nawijał "Jajo nic nie robi". On robił. Tylko bardzo, bardzo powoli.

Efektem tych prac będzie "Czarne Złoto", początkowo zapowiadane jako wspólny album z Hastem i Ganem. Z czasem projekt przekształcił się w płytę producencką. Wyczekujecie co? Mamy dla was kolejny numer.

A jego obsada nie zostawia zupełnie nic do życzenia. Tede, Gutek, Gano, Fokus i Abradab... Słabo? Oczywiście, że nie. To bardzo obiecująca kolaboracja i trzeba by być ignorantem, żeby ją świadomie pominąć. Jak się prezentuje?

Nie podjemuję się oceny tego bitu poza kontekstem całości. Na pewno nie jest to słabe. YouTube spłaszczył to brzmienie i trzeba brać na to poprawkę. Słychać tutaj i Fokusa wracającego do formy i Abradaba, który swoją zwrotką udowadnia, że pomijanie go w klasyfikacjach czołówki sceny to głupota... Mniej pasują mi Tedzik i Gano, ale nie znaczy to wcale, że wypadli źle. Przeciwnie. Na pewno będę to jeszcze katował, bo to Jajo w końcu, ale póki co wolałbym wstrzymać się od ocen. Gdybym musiał ją jednak wydawać, pewnie byłaby pozytywna.


pafeł
kozacki kawalek, powiedzcie jak tu nie czekac na plyte Daba. czarne zloto zapowiada sie naprawde super
pafeł
kozacki kawalek, powiedzcie jak tu nie czekac na plyte Daba. czarne zloto zapowiada sie naprawde super
locolobo
Dla mnie bomba. Będzie w lepszej jakości to i beat będzię płynął!
Crawiec
Wiecie może kiedy wychodzi płyta Daba na beatch Ostrego?
niemanic
@ Crawiec: Podobno gdzieś na wrzesień
Danio
Tede zjadł resztę. Fokus najbardziej przereklamowany raper EVER

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>