Azja "Makrokosmos" - ściągnij!

dodano: 2010-06-04 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)
Trzy dni temu światło dzienne ujrzała patronowana przez nas płytka bydgoskiego rapera Azji - "Makrokosmos". Dla tych, którzy nie kojarzą - Azja jest w grze od 2001 i ma już na koncie parę materiałów, które odbiły się szerszym echem w lokalnym środowisku (m.in. z wrocławskim producentem Performenem czy Kosą i Dż.onym). Sądząc po notkach prasowych i wielkim zaangażowaniu Azji w każdej zwrotce, "Makrokosmos" nie ma być już tylko lokalnym płyciwkiem...

Już dziś możecie ściągnąć u nas nowy album i sprawdzić w jakim stopniu udało się to temu, niewątpliwie zdolnemu chłopakowi. Ja daję wam gwarancję, że to muzyka płynąca prosto z serca.

Przesłuchałem to pobieżnie (na recenzję pewnie przyjdzie czas) i powiem szczerze, że jestem zdecydowanie zaskoczony in plus. Azja nie jest perfekcyjnym raperem, ale podąża w bardzo dobrą stronę, a jego producenci potrafią zrobić coś nieszablonowego, ciekawego i miłego dla ucha.

Co mogę o niej powiedzieć? Najlepiej oddam głos Azji: "Mam świadomość tego, że ta płyta nie jest najlepszą płytą jaką w życiu słyszałeś. Co więcej, być może nawet uznasz, że żaden utwór nie jest wart twojej  uwagi i już nigdy więcej nie wrócisz do tego albumu. Ale jedno wiem na pewno. Ta płyta jest w 100 % moja. Nie moje <<być albo nie być>> ale moje ja. Mój świat. Mój makrokosmos". To zaangażowanie słychać. Sprawdźcie pod spodem.

Ściągnij Makrokosmos


ziomeg
Włocławek! pozdro Azja
Alex93
"Typek, który jest w grze o 2001 ma na koncie parę materiałów," Nie powinno być "od 2001"?
Daniel Wardziński
Alex93: dzięki! Poprawione.
azja
włocławskim producentem:)
rl
Dobra płyta. Wers o cHWDP i JP to miazga, aź się uśmiechnąłem, jak to usłyszałem
fan rapu
WOW! nie zamierzałem tego sprawdzać raczej, ale jak looknąłem te kawałki z tej stronki... dobry jest. Nie dziwię się, zę jesteście wśród partnerów. Ten kolo jest godny uwagi! Już ściągam tą płytkę z tamtej stronki, zainteresowaliście mnie! Dzięki! ;D oby tak dalej, promujcie nowe twarze!
Olo
Dlatego Jaram się tym portalem;D Azja - pracowałeś na to;)MEGA PROPS! 5!
;&gt;
Nie działa link
daved92pol1
zapoda ktos tekst piosenki? warte do nauczenia sie na pamiec ;)) pzdr

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>