Ya Boy feat. Rico Love "Party Girls" - nowy singiel

dodano: 2010-05-22 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
O Ya Boyu pisaliśmy wam już niedawno, ale z pewnością napiszemy jeszcze nie raz. Jak dla mnie ten kocur jest jednym z najlepszych młodych gniewnych na zachodnim wybrzeżu, a będąc porównywanym do Game'a niedługo może już przerosnąć "mistrza".

Nawija bowiem podobnie do Gracza, ale z dużo większym luzem i niewiele mniejszą charyzmą. Nie dziwi więc, że jego potencjał dostrzegł też Akon i zgarnął pochodzącego z San Francisco kuzyna Messy Marva i San Quinna do swojego Konvict Muzik.

Nie zdziwię się też, jeżeli powtórzy się sytuacja z Kardinalem Offishallem. Bez względu na wszystko, "Facelift" jest z pewnością jedną z pięciu najbardziej oczekiwanych przeze mnie płyt tego roku. Póki co dostajemy jednak nowy singiel pt "Party Girls" i... mam nadzieję, że nie będzie on oficjalnym singlem. Słyszałem już wiele lepszych rapowo i bardziej przebojowych numerów od YB a niedawne "We Ready" rozkłada go na łopatki i bez krzty litości okłada po twarzy. Tu mamy przyjemny letniaczek ze stylowym rapem. Ja czekam na ogień.

PS. Poniżej dołączamy też street-video do freestyle'owego numeru na "Who's Real" oraz oficjalne przedstawienie YB jako członka Konvict.PiotrZarzycki
letni numer prawda prawda;] dobrze tego sie słucha, ale tylko na raz, widac ze dla radia robione^^

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>