The Roots "Dear God 2.0" - nowy numer i tracklista!

kategorie: Audio, Funk, Hip-Hop/Rap, Jazz, News, Soul
dodano: 2010-05-22 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Dawno nie miałem tak silnego wrażenia, że muzyczna historia dzieje się na moich oczach. "Revolutions Per Minute" i "Distant Relatives" to płyty, które udowadniły nam, że nadal można zrobić coś nowego, fantastycznego... być może ponadczasowego. Już niebawem ukaże się kolejny album, w którym węszę naprawdę wielkiej muzyki. "How I Got Over" trafi na półki sklepowe 22 czerwca, czyli za troszkę ponad miesiąc.

Dziś dla wszystkich wyczekujących na nową porcję muzyki o filadelfijskich gigantów, mamy kolejny numer z albumu, zatytułowany "Dear God 2.0" oraz oficjalną tracklistę. Co więcej The Roots po raz kolejny zmienili, a dokładniej poszerzyli swój skład.

Nowym członkiem zespołu jest basista, który pracował już przy "Game Theory" - Biddle. W tej chwili skład wygląda tak: Black Thought (rap), ?uestlove (produkcja, perkusja), Kamal Gray (klawisze), "Captain" Kirk Douglas (gitara), Tuba Gooding Jr. (dęciaki), Frank Knuckles (perkusja) i Biddle (bas). W kawałku "Dear God 2.0" gościnnie pojawił się Jim James z zespołu My Morning Jacket. Nie jest to typowy singiel, który możnaby puszczać w radio, ale chyba nie tego oczekujemy od Rootsów?

Na albumie pojawiają się również Dice Raw, John Legend, Blu, Truck North, Mercedes Martinez czy Phonte Coleman. Pod spodem macie pełną tracklistę albumu. Jedyny niepokojącym aspektem jest fakt, że to jedynie dziewięć numerów, ale muzyka The Roots jest na tyle nieprzewidywalna, że nie zdziwiłbym się w pełni pasjonującym numerem, który trwa dziewięc minut.

Tacklista:

1) Walk Alone (Truck North, Porn, Dice Raw,Mercedes Martinez)
2) Dear God 2.0 (Jim James, MOF)
3) Radio Daze (Blu, Porn, Dice Raw, Mercedes Martinez)
4) Now Or Never (Phonte Coleman, Dice Raw)
5 )How I Got Over (Dice Raw)
6) The Day (Blu, Phonte Coleman, Patty Crash)
7) Right On (Joanna Newsom, Sugar Tongue Slim)
8) Doin It Again (John Legend)
9) The Fire (John Legend, Rick Friedrich)
reklama
Mody
Ten album będzie wielki.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>