Pokój Z Widokiem Na Wojnę - premiera płyty

kategorie: Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2010-05-10 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
Wczoraj w ramach koncertu ZIP Składu na Warsaw Challenge zaprezentowali krótką próbkę nowego materiału, już dziś natomiast puszczają do ludzi całość. Mowa o długo oczekiwanym projekcie Jurasa i Korasa, który właśnie dziś ma swoją premierę.

Duet, nagrywający pod intrygująco brzmiącym szyldem, Pokój Z Widokiem Na Wojnę wydaje płytę "2010" pod szyldem Prosto. Gdzie możemy go znaleźć?


Krążek można kupić tylko na www.prosto.pl, w Outlecie Prosto oraz w wybranych skateshopach na terenie Polski. Nazwa projektu to również tytuł singla, do którego właśnie powstaje teledysk. Poza nim na płycie znajduje się 14 kawałków - 2 z nich już znacie: "Rób swoje", do którego powstał klip zmontowany z walk Jurasa, oraz "Przyznam", który ukazał się na "Prosto Mixtape 600V". 5 utworów to solowe numery Jurasa. W pozostałych towarzyszy mu Koras i trójka uznanych gości: Sokół, Pono i Ero. Bity wyprodukowali: Szczur, Fate, JB, Max Chorny, J Cook, WDK, Mijala, Yogoorth, Bob Air i Olas.Wczoray
Wczoraj ściągnąłem płytę, przesłuchałem 3 pierwsze utwory i mi się odechciało mp3... dziś po pracy jadę kupić CD, już za 8h w zagrzmi w car-audio ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>