Kolejny przeciek z "Distant Relatives"!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Reggae
dodano: 2010-04-28 15:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 1)


Nie minął dzień od publikacji teledysku "As We Enter" a w sieci pojawił się kolejny kawałek zapowiadający "Distant Relatives"!

Tym razem wszyscy fani Damiana i Nasira mają okazję zapoznać się z jednym z najbardziej wyczekiwanych utworów na płycie.

Fragment refrenu z "Africa Must Wake Up" pojawił się już parę miesięcy temu w specjalnej video zapowiedzi "Distant Relatives". Muzycy także często wykonywali to nagranie podczas trasy koncertowej "Rock The Bells". Teraz mamy możliwość przesłuchania całego kawałka, który brzmi znacznie lepiej od 20-sekundowego fragmentu!
Swego czasu album "Distant Relatives" był na dobrej drodze aby nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Pierwotnie krążek zapowiadany na czerwiec 2009 roku nie ukazał się w wyznaczonym wcześniej terminie, co według wytwórni było spowodowane kłopotami rodzinnymi Nasa.

Raper spokojnie wyczekiwał narodzin swojego syna, gdy na wierzch wyszły plotki o romansie "God's Son" z dwiema nastolatkami. Kelis spokojnie przyjęła te informacje (mimo zaawansowanej ciąży) i poprosiła o rozwód.

Z kolei sami muzycy uważają, że wina leży także po stronie wytwórni, która wykazała się opieszałością w sprawach promocyjnych. Brak jakichkolwiek informacji, singli, teledysków czy wywiadów na tydzień przed zapowiadaną premierą sprawiło, że album siłą rzeczy nie mógł się ukazać.

Obecnie wszystko wygląda na to, że najnowsza płyta syna Boba Marleya w kolaboracji z jednym z najlepszych raperów na świecie ukaże się już niebawem, a dokładnie 18 maja.

Jeśli cały album będzie trzymać taki poziom jak trzy pierwsze utwory, jakie dane nam było usłyszeć do tej pory, to trudno nie nazwać tego wydawnictwa jeszcze przed premierą "Płytą Roku"... .

Zapraszamy do przesłuchania utworu "Africa Must Wake Up" w którym usłyszymy po raz  kolejny K'naana rapującego po somalijsku (wcześniej raper użył ojczystego języka chociażby w utworze "America" z płyty Troubadour). Więcej informacji na temat "Distant Relatives" już wkrótce!

D.S.
Idąc dalej tym tropem; kolejnym kawałkiem jaki "wycieknie" będzie utwór "Our Generation" z Joss Stone.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>