Bone Thugs-N-Harmony feat. J. Rush "See Me Shine" - teledysk!

kategorie: News, Teledyski
dodano: 2010-04-27 10:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Myślę, że nie będzie zbyt wielu przeciwników nazwanie Bone Thugs-N-Harmony królami westcoastowego r'n'b lat 90. Zespół odkryty i wydawany przez legendarnego świętej pamięci Eazy-E, sprzedał na Świecie ponad 50 milionów egzemplarzy swoich płyt, a nie jest to wynik, którym mogą pochwalić się jakieś sezonowe gwiazdeczki. Dobrą wiadomością dla fanów zespołu będzie na pewno singiel promujący nowy album "Uni-5: The World's Enemy" zatytułowany "See Me Shine".


W sumie muszę przyznać, że jestem dość przyjemnie zaskoczony poziomem kawałka. "See Me Shine" nadal trzyma ten kozacki klimat zespołu, a parę nowych rozwiązań muzycznych wcale nie wpływa na niego negatywnie. Naturalnie nie jest to singiel na miarę "Thuggish Ruggish Bone", ale myślę, że przy odrobinie szczęścia ma szansę trochę zamieszać.

Niepotrzebnie pojawia się tu J.Rush, który bardziej psuje efekt niż go wzbogaca - to właściwie jedyna, oczywista wada, którą mógłbym wytknąć. Klip zrobiony w "bonethugowym" klimacie wygląda na bardzo profesjonalny, a kawałek bez wątpienia ma w sobie hitowy potencjał. Sprawdźcie sami. Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby to śmigało po stacjach radiowych i telewizyjnych. Dobrze mi się tego słucha.

 

PiotrZarzycki
nie ważne czy jest ich 3 czy 5 zawsze trzymaja poziom!:D
tk___tk
chciałbym mieć takie zaje.biste włosy jak krayzie ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>