The Away Team (Khrysis & Sean Boog) "First Class" (prod. Madlib) - nowy numer!

Khrysis to znakomity producent bardzo ceniony w podziemnym środowisku i mający na koncie conajmniej kilka produkcji, które za pomocą dźwięku mogą wam wyjaśnić skąd ten respekt się wziął. To tylko jeden z powodów dla których jego zespół - The Away Team warto mieć na oku. Drugim jest Sean Boog, naprawdę niezły raper, który potrafi się po tych bitach poruszać. Dziś mamy dla was numer w którym obydwaj członkowie zajęli się rapem oddając stronę muzyczną w dobre ręce.


Można powiedzieć, że nawet bardzo dobre, ale też zupełnie nieprzewidywalne. Niewielu śmiałków podjęłoby się kwestionowania talentu i umiejętności Madliba w ogóle, ale chyba każdy przyzna, że w karierze trafiło mu się więcej niż kilka czerstwych sucharów. "First Class" nie jest jednym z nich, chociaż nie jest to też produkcja na miarę jego największych dokonań. To niezły madlibowy odlocik. Dla fanów prawdopodobnie rarytas.

Gorzej niestety z raperami, którzy nie zdołali mnie zaatakować przez te kilkanaście prób zbratania się z numer. Khrysis powinien zostać przy bitmaszynie, a Sean Boog odrobinę się spiąć i może coś ciekawego z tego będzie. Ten numer to raczej średniaweczka.

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>