DJ Premier "Live From HQ (Guru Tribute)" - pożegnalny mix!Duetu DJ Premier/Guru czyli GangStarra na pewno nie zobaczymy już razem na koncercie w Polsce, ani nigdzie indziej. Nadal możemy ich jednak słuchać i w pewnym sensie budujące dla mnie było, kiedy na jednym z warszawskich osiedli w przeciągu kilku godzin trzy razy usłyszałem nieśmiertelny "Full Clip". Piękny sposób, żeby uczcić pamięć wybitnego rapera, jakim bez wątpienia był Keith Elam alias Guru.

Jeśli mieliście problem z doborem jego muzyki, dziś problem ten rozwiąże za was DJ Premier.
Na show w Sirus/XM Preemo postanowił oddać hołd swojemu wielkiemu koledze poprzez zagranie seta z jego muzyką. Wszystko zostało zarejestrowane w wysokiej jakości i już dziś możemy posłuchać jakie kawałki wybrał pan Chris. Dla wszystkich fanów GNG na pewno wielką gratką będzie usłyszeć nigdy wcześniej nie publikowane intro, które miało znaleźć się na klasycznym "Moment Of Truth".

Dorwiecie tu zarówno kawałki z albumów zespołu, jak i gościnne występy Guru, rzadsze kawałki i kilka delikatesów, które mogliście przeoczyć. I niech jeszcze raz ten niesamowity głos zabrzmi na waszym osiedlu!

Ściągnij "Live From HQ (Guru Tribute)"

PiotrZarzycki
moge sie założyć ze nie tylko na warszawskich osiedlach jego muzyka zabrzmiała:) u mnie na Ochocie zarówno na moich jak u innych znajomych z dzielnicy zabrzmiło na full jego muzyka!! Guru jeszcze raz R.I.P. twoja muzyka bedzie zawsze z nami!!!!!!!
ziomoo
ciary

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>