Young De "Blaze Of Glory" - video!

dodano: 2010-04-24 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)
Wśród wszystkich zachodnich zawodników z kategorii tych, którzy o czterdziestym drugim mixtape'ie w wieku trzydziestu czterech lat zaczynają się zastanawiać czy to już czas, żeby nagrać debiut, Young De cieszy się moim wyjątkowym uznaniem. Gość który ma bardzo ciekawy, zapadający w pamięci flow i niesamowicie wręcz dziwaczną twarz wypuścił ostatnio dwa nowe numery, w tym jeden zobrazowany (we współpracy z DJ'em Skee) teledysk.


Może nie zrobiły one na mnie, aż takiego wrażenia jak np. występy w "Don't Ya Dare Laugh" B-Reala, czy "Figure It Out" Soul Assasins, ale mimo wszystko są zdecydowanie warte uwagi. "Blaze Of Glory" z bardzo fajnym, nastrojowym klipem pokazuje, że w bardziej delikatnej konwencji, De radzi sobie nie gorzej niż przy solidnych bangerach.

Drugi numer nagrany na bit Scoop DeVille'a (niesamowite rzeczy mu się trafiały ostatnio), brzmi trochę dziwnie, ale i tak względnie buja i bankowo zasługuje na te trzy i pół minuty waszego czasu. Sprawdźcie to!


 

1e4
Podbijam do autora newsa. Było warto. Bit w zajebistym czilowym klimacie. A rapsy Young De niczego sobie, jeszcze będzie o nim głośno.
PiotrZarzycki
jestem pod wielkim wrażeniem podobają mi się jego materiały!!
ehm
Doobry material!
rudeez
assassins przez dwa 's' dwa razy ;>
szela kuba
z ta dziwaczna twarza to bys mogl sobie odpuscic, sam pewnie nie masz duzo lepszej

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>