Echinacea - nowy projekt w starym stylu

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2010-04-22 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
Echinacea - Od jakiegoś czasu chodzą słuchy, plotki, komentarze na temat tego projektu. Niby coś wiadomo, a innym razem niby nic. Jedni się zastanawiają czy to prawda, drudzy w ogóle o tym nie myślą.

Całe to zamieszanie spowodowane jest powrotem legendarnego składu Echo, który po kilkuletniej przyjaźni z warszawskim raperem Siódmym, postanowił połączyć siły i stworzyć projekt który ma na celu zamieszać na polskiej scenie i tu uwaga: nie tylko hip-hopowej. Wyobraźnia tych trzech raperów sięga dalej poza bloki, miejskie mury i ulice, dlatego postanowili stworzyć coś co dotrze do osób słuchających różnych gatunków muzycznych.
Oczywiście prawdziwi fani hip-hopu się nie zawiodą: klimat płyty utrzymany będzie w konwencji lat dziewięćdziesiątych. Podróż przez ten projekt przypomni nie jednemu o świetności i najlepszej kondycji polskiego hip-hopu. Strona tekstowa łamie jednak dotychczasowe reguły, schematy i wychodzi po za ramę stricte hip-hopową. Jeżeli wierzyć pierwszym badaniom rynkowym, jest to jeden z bardziej oczekiwanych projektów w tym roku. Fani dobrego rapu i nie tylko, głodni świeżości, czegoś zupełnie nowego i odbiegającego od dzisiejszych trendów na pewno się nie zawiodą. Projekt jest w trakcie realizacji wokali, planowana premiera to II kwartał bieżącego roku. Aby zaspokoić ciekawość i narobić większego smaku poniżej przedstawiamy osoby biorące udział w tym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję że obudzi to w wielu osobach większy apetyt i zwróci uwagę na tych, którzy do tej pory nie byli poinformowani lub zainteresowani. Wkrótce kolejne informacje.

Echo
Siódmy
Kixnare
Roux Spana
DJ Kebs
DJ DFC
Btw
kurde jakie info!!!!:) super wiadomość!!
old&90's.fun
jestem ciekawy jak bedzie brzmiec ta plyta.
marcinpe
hmmm....
B
Kixnare + Roux Spana + świeżość ..myślę, że produkcyjnie będzie w klimatach starszego Yanceya.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>