DJ Cube "Forfiter" - nowy mixtape już do ściągnięcia!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-04-22 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Ostatnio czytając jedną z zapowiedzi tego mixtape'u spotkałem się z zaskakującym opisem starego, poczciwego DJ'a Cube'a... "DJ koncertowy Zeusa". Tyle. Nic ponad to! Nie jest to oczywiście kłamstwo, ale taki opis nie zawiera w sobie nawet pięciu procent osiągnięć łodzianina. Wspomnijmy, że to jeden z organizatorów jednego z najważniejszych festiwali w tym kraju - Outline Colour Festival, rezydent warszawskiego klubu Harlem, człowiek, który współpracował z Ostrym, Familią HP, Obozem TA i połową łódzkiego hip-hopu "since the beggining". Członek Born To Roll przygotował dla was kolejny mixtape, tym razem w stu procentach oparty na polskich produkcjach. "Motyla Noga" była rewelacyjna, jak będzie tym razem?


Przekonajcie się o tym samy ściągając mixtape na oficjalnej stronie nowego członka Wielkiego Joł - TUTAJ. Dla wszystkich, którzy lubią takie czarne kruki mieć w wersji namacalnej też mamy dobrą wiadomość - mixtape na CD cały czas jest do kupienia TUTAJ.

Na mixtapie pojawią się kawałki takich postaci jak Zeus, Tede, DonGuralEsko, Jarecki, Skorup, Sobota, Grubson i wielu innych. Wszystko oczywiście profesjonalnie zmixowane i odpicowane w nowych wersjach. Pod spodem promomix.


 

majk
sluchalem juz polecam warco sciagnac
josezyje
Nie bangla link do strony Cuba. :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>